Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Рівень безробіття в Україні зростає, Державний центр зайнятості працює на себе

Центри зайнятості поліпшують статистику
На матеріальне забезпечення центрів зайнятості минулого року витратили понад 83 мільйони гривень, - інформує канал 24tv.ua. Але протягом 2009-2011 років, за свідченням Генеральної Прокуратури, Державний центр зайнятості перевитратив 110 мільйонів - закуповував за завищеними цінами техніку і поліграфічну продукцію. Центр залучав підприємства з ознаками фіктивності.
 

Половина продуктів на українських прилавках не відповідає якості

У січні - вересні нинішнього року територіальні органи Держспоживінспекції України перевірили близько 9 тисяч магазинів і ресторанів. І, незважаючи на те що, за словами голови служби Сергія Орєхова, виробники стають більш відповідальними, з 2 тис. тонн продуктів було забраковано близько 40 відсотків, пише ubr.ua з посиланням на from-ua.com. Також фахівці перевірили близько 13 тисяч декалітрів питної води та безалкогольних напоїв, з яких забракували і зняли з реалізації майже третину.
 

300 років "тісної співпраці з Росією": історія постійних зрад і "кидалов", - Ірена Карпа

Ірена Карпа: Митний союз – це вибір мазохістів із втратою пам’яті
Схваливши проект угоди про асоціацію з ЄС, український уряд одночасно декларує намір створення зони вільної торгівлі із Митним Союзом.  Тим часом, з боку російських чиновників уже чути про санкції, які очікують нас у разі підписання угоди у Вільнюсі. Про те, як людина із активною громадянською позицією сприймає українську "багатовекторність", розповіла на Радіо Свобода для "Молоді Плюс" письменниця і музикант Ірена Карпа.
 

У столиці з'явилися нові секти, які перетворюють киян на маріонеток

Киян заманюють у небезпечні секти під виглядом курсів особистісного зростання
Організатори обіцяють особистісний і кар'єрний ріст. А в результаті підпорядковують волю людей, роблять їх залежними від тренера і викачують з них великі суми грошей.
У Києві з'явилися нові секти. У їхній рекламі немає ні слова про релігію, та й за вивіскою "тренінги вдосконалення, самопізнання і особистісного зростання" не розпізнати підступ, - пишуть "Вести". Однак після відвідування таких тренінгів кияни перетворюються на маріонеток.
 

Київська громада просить інституції ЄС захистити її конституційні права

Рішення загальних зборів громадян у місті Києві
Європейській комісії
Європейському парламенту
Звернення
Шановні представники інституцій Європейського союзу!
Ми, члени територіальної громади Києва, зібравшись відповідно до Конституції України та законів України, статуту територіальної громади міста Києва на загальні збори Киян, від імені всіх жителів столиці України звертаємося до Вас з наступним проханням.
 

Найдовшою українською ковбасою поласували на першому ковбасному ярмарку

Не менш, ніж традиційне сало, полюбляють українці й ковбасу. Це засвідчив перший у нашій країні ковбасний ярмарок, влаштований в останні вихідні вересня в райцентрі Любашівка Одеської області.
Ярмаркували жителі Любашівки та навколишніх районів із притаманним козацькому краю розмахом. На фестивалі були представлені найрізноманітніші ковбасні й м’ясні  вироби місцевих і провідних вітчизняних підприємств.
 

Постраждалі від будівельної афери розпочинають безстрокову акцію голодування під стінами суду

Члени 32-ох сімей постраждалих від будівельної афери розпочинають безстрокову акцію голодування під стінами Київського апеляційного господарського суду м.Києва
1 жовтня 2013 року о 10:00 постраждалі від будівельної афери "Будіневстхолдинг" розпочнуть пікетування Київського апеляційного господарського суду м.Києва, в якому о 10:20 має розпочатися судове засідання щодо визнання договору купівлі-продажу частини майна ДП БК "Будінвестхолдинг" недійсним. Постраждалі від будівельної афери купували свої квартири двічі. Вперше, коли віддали гроші забудовнику, який побудував лише три поверхи. Вдруге, коли викупили у збанкрутілого забудовника 3-ох поверхову недобудову.
 

Відкритість американської влади перед суспільством вразила українську делегацію

Американці говорять з владою на рівних
Відкритість американської влади перед суспільством вразила учасників української делегації, яка відвідала місто Арлінгтон у штаті Вірджинія. Про це  "Голосу Америки" розповіла Олександра Федорук, президент Асоціації міст-побратимів Івано-Франківська та Арлінгтона, штат Вірджинія.
"Кожен громадянин американського суспільства відчуває, що обрана ним людина представляє його голос на різних рівнях влади. Громадяни на рівних спілкуються зі своїми представниками і мають вплив на них", - зазначила Олександра Федорук: ВІДЕО
 

В Україні біля 1500 людей досягли 100-літнього віку

Минулого року в Україні проживало більше 7 мільйонів людей, чий вік - від 65 років і старші
Такі дані наводить Державна служба статистики. Також в країні біля півтори тисячі людей досягнули 100-літнього віку. Однак їхня точна кількість невідома - адже в Україні вже 10 років не було перепису населення. Відомо, що найстаршою серед українців є 116-річна Катерина Козак, що мешкає в селі Хотимир на Франківщині. Попереднім рекордсменом був теж 116-річний Григорій Нестор з Львівщини. Він помер у 2007-му. Інф.: 24tv.ua
 

Найпопулярніші схеми шахрайства при купівлі квартири

Більшість схем шахрайства на ринку нерухомості давно вже відомі. Однак довірливі і заодно прагнучі максимально заощадити українці, як і раніше, попадаються на вудку шахраїв. Ще раз розглянемо найпопулярніші сьогодні схеми шахрайства при купівлі квартири, - пише ubr.ua з посиланням на Domik.net.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4371
mod_vvisit_counterВчора9591
mod_vvisit_counterЦього тижня18801
mod_vvisit_counterМинулого тижня27475
mod_vvisit_counterЦього місяця66993
mod_vvisit_counterМинулого місяця100688
mod_vvisit_counterЗа весь час13927488