Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Українці звикли до патерналізму через тривале домінування держави над народовладдям

Впливовими можуть бути лише Люди, які знають, що держава – для них, а не вони для держави, які до чиновників ставляться як до персоналу, найнятого ними для виконання певної корисної для них, Людей, роботи. Люди, які знають що таке гідність, - йдеться у статті на Радіо Свобода. - Та й українці колись не пасли задніх, були самодостатніми і не дуже сподівались, що хтось щось зробить за них. Коли власних зусиль бракувало, брались до роботи толокою. Українці спрадавна – нація самоврядна, свідчення тому – перша у світі конституція Пилипа Орлика. І навіть більш як три століття домінування держави над народовладдям, і, як наслідок, – звички до патерналізму, не до кінця знищили у нас дух незалежності, волі до демократії.
 

"Гулівери" всієї України єднаються

Високі, вродливі та стрункі зібралися в Одесі
Повідомлення про те, що в Одесі у неділю 25 серпня біля знаменитих Потьомкінських сходів зберуться "гулівери", більшість сприйняла як анонс чергового виступу скоморохів на ходулях.
А виявилося, що то були активісти міжнародного віртуального "Клубу високих людей", членами якого є дівчата зростом понад 1 метр 80 см і юнаки вищі за 1 метр 90.
 

Мільйонерів залишать без грошей і відправлять у світ звичайних людей, - новий телепроект

На телеканалі "1+1" стартує унікальний соціальний експеримент "Мільйонер. Життя спочатку" Героями реаліті стали бізнесмени, які вже звикли до шикарного життя. Для них мільйон - не такі вже й великі гроші. Та чи зможуть вони вижити у світі звичайних людей?
За умовами реаліті мільйонери на певний час залишаються без своїх статків. Вони починають життя спочатку. ВІДЕО: Мільйонер. Життя спочатку - скоро на "1+1"
Чи зможуть герої експерименту знайти нове житло, влаштуватися на роботу та захистити себе, залишившись без охорони? Хто стане їх новими друзями? Та як життя спочатку допоможе знайти нове кохання?
 

Патріотів в Україні вистачає, та їм бракує гонору й дерзновенності

Таку думку висловив журналіст Сергій Рахманін у публікації в "Дзеркалі тижня":
"Відсутність повноцінної держави — наслідок відсутності нації. У новітній історії України гостро бракувало зухвалості й гордості, інгредієнтів, без яких немислиме створення народу і творення країни. Ні, не те щоб ми своєю країною не пишаємося, але ця гордість має ситуативний, декоративний, побутовий характер. Один іноземний політик, який часто буває в Україні, у приватній розмові назвав наш патріотизм "незобов'язуючим"... Свого часу Адам Міхнік назвав "польський гонор" однією з головних причин успіху "Солідарності" і водночас однією з основних рушійних сил польських реформ. Під "гонором" він розумів, насамперед, готовність довести, всупереч сумнівам, і бажання зробити, всупереч обставинам".  Детальніше
 

Патріотами України вважають себе майже 80% громадян держави

76% українців називають себе патріотами України, а ще 72% бачать причини для гордості державою, - йдеться у результатах опитування від компанії Research & Branding Group.
Майже всі громадяни, а саме 93% респондентів, називають Україну своєю батьківщиною. При цьому більш як половина мешканців (55%) готові захищати державу, якщо їй загрожуватиме небезпека. Водночас 72% українців бачать причини для гордості за країну. Зазначимо, що опитування проводилося з 19 по 31 липня, всього соціологи зібрали 2077 респондентів, старших за 18 років, з усіх регіонів. Очікувана похибка вибірки не перевищує 2,2%.
 

Хода "Донбас, вставай з колін!" досягла Луганська під прапором, подарованим Левком Лук'яненком

У третій день ходи "Донбас, вставай з колін!" активісти о 6.30 ранку вийшли від музею Грінченка в Олексіївці, де ночували, та за 10 годин досягли Луганська. Активісти йшли з прапором, який свого часу ініціатору ходи Сергію Коваленку подарував Левко Лук'яненко з проханням зберегти традиції. Саме в Луганську, завтра, на День Незалежності України о 10.30, біля приміщення Луганської ОДА, буде завершено перший етап ходи "Донбас, вставай з колін!". Вже є перші результати - шахтарям копальні "Інтер-Інвест вугілля " видали зарплатню за півтора місяці та пообіцяли вирішити до 15 вересня питання по поверненню копальні в ДП "Первомайськвугілля ", - передає Сергій Коваленко.
23 серпня 2013 року
 

Лібералізм виявився жирним плодожером, який залишив від плоду демократії лише шкаралупу

Глобалізовані фінансові ресурсожери світу залишили від демократії лише бренд – слово для стандартизації людності на копил так званих єдиних демократичних цінностей, йдеться у статті Володимира Ференца на "Українській правді". Ніхто не каже, що бідні не матимуть грошей на квиток у цю демократію. Інтелектуали програли боротьбу з технологіями зомбування людського загалу, але ще не вмерла надія отримати справжню демократію і свободу заможної людини. Дуже спокусливою ідеєю є всеукраїнська єдина організація активних громадян, онлайн поєднана інформаційно і згуртована програмно. Якщо така організація охопить не менше 5% населення, вона зможе направляти розвиток громадянського суспільства і контролювати владу.
 

Журналісти викрили міжнародний секс-картель, що торгує людьми (ВІДЕО)

Закордонні сутенери під носом у поліції та міліції вербують українських дівчат і вивозять їх чужоземне сексуальне рабство
Журналісти програми "Гроші" вирішили викрити злочинний бордель за допомогою своєї колеги, яка працювала під прикриттям. Сутенер з Ізраїлю прислав журналістці (а на його думку - потенційній секс-рабині) квитки до Тель-Авіву, куди вона і прибула: ВІДЕО
 

Росіяни пишаються своєю країною, яка шокує американців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Американці склали список фотографій, які показують усе божевілля росіян
Багато росіян зазначили, що пишаються такою країною. Тільки в Росії засмагають, коли лід ще не з'їхав, заправляють коней дизелем і пускають танки по дорогах загального користування: дивитися ФОТО.
Блог Buzzfeed і сайт thecrazyrussians страшенно вражені широтою російських душ, нелогічністю, розмахом і градусом абсурду. Вони зібрали два матеріали, в яких переконливо доводиться, що росіяни більш божевільні, ніж американці, і другої такої країни немає.
 

В Україні відбувся ХІII Великий Збір Організації Українських Націоналістів

Секретаріат Проводу ОУН повідомляє, що в серпні 2013 року в Україні відбувся ХІII Великий Збір Організації Українських Націоналістів з-під стягу Степана Бандери, який є найвищим законодавчим органом Організації. Згідно з Устроєм в ньому взяли участь уповноважені делегати з України, США, Канади, Австралії, країн Європи.
ХІII ВЗ ОУН ґрунтовно проаналізував становище в Україні та в світі й визначив основні напрями і пріоритети діяльності ОУН на майбутнє.
Учасники ХІII Великого Збору ОУН вшанували пам'ять померлих членів ОУН за час від XII Великого Збору, меморіальний список яких було урочисто відчитано на Зборі.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні410
mod_vvisit_counterВчора9591
mod_vvisit_counterЦього тижня19207
mod_vvisit_counterМинулого тижня27205
mod_vvisit_counterЦього місяця63032
mod_vvisit_counterМинулого місяця100688
mod_vvisit_counterЗа весь час13923527