"Нові обличчя", які ще продовжують говорити про майбутнє, пробили дно, - Головний редактор Інтернет-видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов
Вчора глава Укрексімбанку Євген Мецгер, особистий друг президента Володимира Зеленського, запросив до свого кабінету на інтерв'ю знімальну групу програми Схеми, журналіста Кирила Овсясяного. Під час інтерв'ю Мецгеру не сподобалось одне із запитань, після чого він наказав затримати журналіста своїй охороні! Після цього у оператора силою забрали камеру, забрали карти пам'яті, і видалили запис. Євген Мецгер- це просто бандит, який викрав людину, перешкоджав журналістській діяльності.

Чому він так робить? Тому що він входить до угрупування президента Володимира Зеленського. А президент Зеленський завжди відмаже своїх друзів від будь-якого злочину. Тищенку пробачить порушення каранатину, Трухіну простить ДТП і поранення простих людей, Татарову пробачить коррпупційну справу НАБУ, Єрмаку - зраду.

І ми з вами прекрасно розуміємо, що Мецгер дозволив собі бандитизм проти журналістів тільки тому, що не сумнівається: Зеленський і його відмаже, він вище закону, йому все пробачать.

«Нові обличчя», які ще продовжують говорити про майбутнє, пробили дно, і опустили нашу державу за часів Януковича. Тільки тоді напади і викрадання нікого б не здивували. Думаю, що це знахабніле від уседозволеності бидло впевнене, як і ті їх попередники, що вони при владі вічно, і що їм можна все.

Зараз прийшов час визначитися тим, хто небайдужий - куди йде наша країна. Я впевнений, що без акції протесту влада не зроблять взагалі нічого - пора в 2021-му році знову збиратися для захисту свободи слова.

Юрій Бутусов
Інф.: censor.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити