Валентин Наливайченко: Номенклатурне гуляння можновладців на тлі війни і пандемії
Чартер олігарха, гелікоптери Збройних сил і ДСНС для 4-денного святкування ювілею голови президентського офісу – це вершина цинізму і лицемірства. Таке собі номенклатурне гуляння…
У країні 8-й рік війна. Американські ЗМІ щодня пишуть про сотні тисяч російських військових на кордонах. А з бойового чергування забирають військовий гелікоптер, щоб відсвяткувати в горах на держдачі день народження?!

700 українців щодня помирають від пандемії, а з оперативного чергування на декілька днів знімають гелікоптер Держслужби з надзвичайних ситуацій, щоб зробити собі свято?

Ті, хто дали ці розпорядження, мають понести відповідальність за цей ганебний вчинок.

Це не просто злочин проти моралі і здорового глузду, якому, я переконаний, відповідну оцінку дадуть громадяни нашої держави. Це ще й кримінальний злочин, за який має бути відповідальність перед Законом.

Як керівник ОП з президентом відгуляв ювілей у державній резиденції в горах

Готую звернення до НАБУ з вимогою негайно розслідувати викладені журналістами факти!

Хто віддав злочинний наказ передати на обслуговування приватних інтересів президента і керівника його офісу спецтехніку, в тому числі, військову?

Скільки для бюджету України обійшлося 4-денне святкування дня народження чиновника і товариша президента в державній резиденції із залученням спецтехніки для перевезення гостей?

Вимагаю проведення повної ревізії Державного управління справами.

НАБУ має встановити, скільки грошей платників податків було витрачено на номенклатурну вечірку і стягнути все до копійки!

До речі, як виконується передвиборча обіцянка Зеленського віддати державні дачі на потреби дітей?! Тепер усі бачимо — НІЯК!

Інф.: nalyvaichenko.org


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити