Труднощі перекладу
Затриманим 20 грудня Службою безпеки України чиновником уряду за співпрацю з російськими спецслужбами виявився заступник керівника служби протоколу глави уряду і особистий перекладач прем'єр-міністра України Станіслав Єжов.
Про це повідомляють "Буквы" з посиланням на джерело у Кабінеті міністрів України. Цю інформацію підтверджують і джерела "Прямого".

"Правоохоронці затримали Єжова прямо на робочому місці, в Кабінеті Міністрів. Затриманого в наручниках відвезли в СІЗО", - розповіло джерело.

Єжов, який займав посаду заступника керівника протоколу прем'єр-міністра, супроводжував Гройсмана на всіх міжнародних зустрічах і у всіх поїздках. До Володимира Гройсмана Єжов працював в посольстві України в США, а також в Адміністрації Президента України. З прем'єр-міністром Гройсманом затриманий почав працювати ще у Верховній Раді і разом з ним перейшов працювати у Кабінет Міністрів.

У службі протоколу Єжов відповідав в тому числі за переклад зустрічей з іноземними делегаціями та часто сам здійснював переклад.

З декларації про доходи Єжова за 2015 рік, відомо, що у нього є дружина та донька.

Раніше "Прямий" повідомляв, що Служба безпеки України 5 жовтня затримала жінку-військовослужбовця з Національної гвардії, яка була секретним агентом Росії. Про це на брифінгу заявив голова СБУ Василь Грицак.

Інф.: prm.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити