Павло Січкар: Тимошенко хоче зруйнувати конституційні засади держави за принципом розвалити "до основанья, а затем..."
Наливайченко та Тимошенко виступили за докорінні зміни до Конституції.
"Ухвалення нової принципово іншої, сучасної Конституції України. Нова Конституція повинна принципово відрізнятися всіма складовими договору громадян України і влади", - зазначила Тимошенко. Її партнером у цьому задумі є Валентин Наливайченко.
Але принципова, докорінна зміна Конституції поза волею народу - це не що інше як руйнація конституційних засад держави - конституційний переворот. Мова може йти лише про внесення поправок до Конституції, та й то лише у разі такої ініціативи від народу, а не від позавчорашніх політиків і фейкового "громадянського суспільства". Не забуваймо: це комуністи прагнули зруйнувати все "до основанья, а затем..." Тепер естафету комуністів підхопила Тимошенко.
Чому, наприклад, Конституція США, якій скоро виповниться 230 років, не застаріла, і там нікому не прийшло в голову її "осучаснити"?!

Моніторинг постів українців у соцмережах показує, що народ не бажає змінювати Основний Закон, а закликає виконувати його. Зміна Конституції під сумнівними приводами (та ще й в умовах війни!) грає на руку Кремлю і руйнує державу.

Павло Січкар, журналіст,
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити