Фракція "Слуга народу" дала 229 голосів за закон Володимира Зеленського. Також один депутат виступила "проти" (Людмила Буймістер)
Верховна Рада ухвалила в другому читанні президентський закон про запобіганню загроз національній безпеці, пов'язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).

Щоб вважатися олігархом, людина повинна відповідати щонайменше трьом з чотирьох критеріїв: брати участь у політичному житті, мати значний вплив на ЗМІ, бути бенефіціаром або контролювати природну монополію чи бізнес, що займає монопольне становище на одному з ринків, мати у власності активи на 1 млн прожиткових мінімумів. Як народні депутати голосували за закон – на інфографіці.

"Антиолігархічний" закон підтримали 279 нардепів, 54 голосували "проти", 27 – утрималися, 19 – не голосували.

Фракція «Слуга народу» дала 229 голосів за закон Володимира Зеленського. Також один депутат виступила «проти» (Людмила Буймістер), 4 – не голосували, 10 – були відсутні.

З голосами допомогли також групи «За майбутнє» та «Довіра» – 18 і 15 голосів «за» відповідно. Закон підтримали 6 позафракційних депутатів, 5 голосували «проти», один – утримався, 8 – були відсутні.

Ще 11 голосів було від фракції «Голос», 5 депутатів були «проти», один – утримався, один – не голосував і 2 – відсутні.

В «Опозиційній платформі – За життя» 20 депутатів голосували «проти», один – утримався, 9 – не голосували і 14 – були відсутні.

Майже вся фракція «Європейська солідарність» голосувала «проти». У «Батьківщині» майже всі депутати утрималися.

Як за законопроєкт голосували в першому читанні, можна подивитися на інфографіці.

Інф. slovoidilo.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити