Римма Білоцерківська: За цей вселенський злочин доведеться відповісти!
Відома правозахисниця Римма Білоцерківська, яка послідовно відстоює права громадян на владу і національну власність, гарантовані чинною Конституцією України, переконана, що запропоновані зміни Основного Закону позбавлять народ цих прав. Римма Білоцерківська зі своєї сторінки у Facebook звертається до народних депутатів:
"Депутати Верховної Ради, ЗУПИНІТЬСЯ! Вас використовують, як гарматне м'ясо.
Коли ви приймете зміни до Конституції і пограбуєте УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД на ціле Національне багатство, цілу ДЕРЖАВУ Україна, за ваше життя ніхто ламаного гроша не дасть.
І вони вас знищать прямо в сесійній залі від імені путіна (а він це вміє, згадайте хоча б Норд-Ост), а скажуть: то народ зробив. Ваші діти і онуки все життя будуть соромитись, що є нащадками злодіїв, що намагалися ВІДКРИТО обікрасти УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ.
Дійсно, злочини проти НАЦІЙ терміну давності не мають, тому ви їм не потрібні, як свідки і учасники цього вселенського злочину.
У вас є ще шанс і час зупинитись !

Громадський діяч Ігор Запрудський на своїй сторінці у Facebook також застерігає "слуг народу":
"За все потрібно нести ВІДПОВІДЬ!
Хочеться нагадати тим, кого змушують проголосувати за легалізацію псевдоПРиватизаціі, як закінчували попередники - Семенюк-Самсоненко і Чечетов, руками яких здійснювалися подібного роду злочини проти Українського Народу! Думайте головою, ну дуже (дорогі) ви наші депутати".

Коментарі