Борони нас Боже змінити Конституцію, за якою український народ є власником національного багатства!
Відома правозахисниця Римма Білоцерківська на своїй сторінці у Фейсбук застерігає Президента, учасників парламентської коаліції від посягань на Конституцію України. Вона нагадує, що заклики захистити Основний закон від переписування відображають волю народу і постійно лунали зі сцени революційного Майдану.
Ось полум'яний виступ Римми Білоцерківської зі сцени київського Майдану (16 грудня 2013 року):

- Я всіх вас дуже прошу відкрити Конституцію, почитати 5, 13, 14, 142 статтю і зрозуміти, що 46 мільйонів українців є власниками національного багатства України. Ми з вами свій статус ВЛАДИ (згідно із ст. 5 Конституції) віддали іншим людям, які себе називають владою. Треба поставити все на місця: ВЛАДОЮ називати НАРОД! У нас з вами забрали національне багатство, ВЛАСНИКОМ якого за Конституцією є УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД - громадяни України всіх національностей.
Борони нас Боже змінити Конституцію, в якій записано, що український народ є власником національного багатства. Це єдине, що залишилось у нас для відновлення права власності на національне багатство і права на владу в цій державі. Українці, не дайте себе обдурити!
Ми з вами випустили з рук владу і власність. Не випустімо Конституцію! Це єдиний плацдарм, який нас із вами ще захищає! Це найголовніше! Все інше - похідне!

Головна вимога до Президента, який є гарантом Конституції - встановити Конституційний устрій, забезпечити створення територіальних громад-власників по всій Україні, створити реєстр власності і реєстр власників.

Запам'ятайте: за нашою Конституцією найбільше повноважень має не Президент, а український народ - власник національного багатства! Не дайте змінити Конституцію і забрати ваші найбільші повноваження!

ГОЛОВНЕ не ДОПУСТИТИ змін до КОНСТИТУЦІЇ України, а виконати її заради наших ДІТЕЙ і ОНУКІВ.


Також по темі: статті Юрія Ситника "Навіщо змінювати Конституцію?" - ТУТ і  ТУТ

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити