Українці схвалили Акт проголошення незалежності і Декларацію про державний суверенітет
1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України.
Бюлетень референдуму містив текст Акта проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою 24 серпня 1991 року.

Було запитання: "Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?" із двома варіантами відповіді: «Так, підтверджую» або «Ні, не підтверджую».

Український народ підтвердив прагнення жити в незалежній державі – 90,32% учасників референдуму відповіло: «Так, підтверджую». Загалом в голосуванні взяли участь 31 891 742 особи – 84,18% населення України.

Референдум відбувся в усіх 27 адміністративних регіонах України: 24 областях, Автономній республіці Крим, Києві та Севастополі.

У Києві ідею незалежності України підтримали 92,88 відсотка виборців, в Донецькій області – 83,9%, в Луганській – 83,86%. А в Автономній республіці Крим сказали «Так» незалежності Української держави 54,19% виборців, тоді як у Севастополі показник був вищим – 57,07%.

Тільки після 1 грудня 1991 року Україну почали визнавати інші країни світу:

2 грудня – Канада і Польща,
3 грудня – Угорщина,
4 грудня – Латвія і Литва,
5 грудня – Російська Федерація, Аргентина, Болгарія і так далі.

Одночасно з референдумом 1 грудня відбулися перші в історії незалежної Української держави вибори президента України, на яких главою держави був обраний Леонід Кравчук (61,59 відсотка голосів). Другий результат на виборах президента здобув В’ячеслав Чорновіл (23,27%), а на третьому місці опинився Левко Лук’яненко (4,49%). Загалом балотувалися 6 кандидатів.

Громадяни України підтвердили прагнення жити в незалежній державі – 90,32 відсотка  учасників референдуму відповіло: «Так». Загалом в голосуванні взяли участь 31 891 742 особи – 84,18% населення України

Вже 8 грудня 1991 року президентом України Леонідом Кравчуком, президентом Росії Борисом Єльциним та головою Верховної Ради Республіки Білорусь Станіславом Шушкевичем у Біловезькій Пущі поблизу Берестя (Білорусь) було підписано Біловезьку угоду, якою було оголошено розпуск Союзу РСР

Леоніда Кравчука обрали президентом України, він отримав 61,59 відсотка голосів виборців/

Петро Кагуй
Інф.: radiosvoboda.org

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #1 Varnak 01.12.2019 17:37
Влада умовних Сивох
01.12.2019

Олександр Дедюхін

За часів президентства Петра Порошенка ми жили за принципом: буде вечір, і буде ранок, і буде нова перемога.

Тепер, за часів Зеленського, ми живемо за принципом: буде вечір, і буде ранок, і буде новий зашквар.

Зашкваром сьогоднішнього ранку є звільнення бойового генерала Сергія Кривоноса.

Для капітуляції не потрібні генерали, здатні перемагати, для капітуляції потрібні здатні продавати нас з вами сивохи.

Отже, до моменту, коли в Нормандії Зеленський зіллє нас всіх та Україну, ЗАЛИШИЛОСЯ ДЕВЯТЬ ДНІВ.
------------------------

Віктор Федорончук

Як на мене, ситуація, коли умовного Кривоноса міняють на умовного Сивохо на важливих державних постах влади в Україні, це ще не саме страшне.

Всім зрозуміло, що центр прийняття рішень зараз знаходиться зовсім не в РНБО і навіть не на Банковій/Верховній Зраді чи Кабінеті міністрів. Тому, буде там сидіти Кривоніс, чи буде сидіти Сивохо, для управління країною це вже великого значення не має.

Але має значення хто буде озвучувати ці рішення, і ось для цієї ролі умовний Сивохо підходить набагато краще ніж Кривонос.

Тому в цьому сенсі логіка кадрових рішень тіньового центру управління Україною зрозуміла.

Але поступово вимальовується інша, більш глибока логіка таких кадрових рішень.

Сивохи поступово заповнюють не тільки такі пости в державі, де достатньо тільки озвучувати вже прийняті рішення, вони також заповнюють всі державні пости, де вже треба конкретно працювати і виконувати ці та інші рішення на практиці. Починаючи з самого верхнього управлінського рівня і закінчуючи самим низьким.
Адже будь-яке рішення прийняте на самому верху щоб його виконати треба задіяти практично всі ланки управління на всіх рівнях, використовуючи при цьому достатній запас компетентності відповідних кадрів.

Так от, ці всі ланки і рівні нашвидкоруч заповнюються абсолютно некомпетентними людьми. І як тепер стає зрозуміло, це все робиться цілеспрямовано. Цілеспрямовано вся структура влади перетворюється в абсолютно мертву структуру.

Система управління України знищується шляхом приведення до повної її недієздатності. Коли ключовими державними виконавцями навіть самих важливих рішень рівня Президент чи Кабінет Міністрів стають люди, які гарантовано провалять все, що треба і не треба.

Таким чином, вся політика тіньового центру управління Україною направлена тільки на одне повністю розвалити те саме управління на всіх рівнях і у всіх сферах. Перетворити Україну на територію повного хаосу, де неможливо прийняти і виконати нормально жодне управлінське рішення не важливо, погане воно чи правильне. Тому що вся система управління буде складатися з клоунів, дегенератів і самих звичайних дебілів.
Показати Україну перед світом державою, яка неспроможна самостійно управляти сама собою. А далі для наведення порядку уже потрібно дійсно вводити зовнішнє управління. І прийдуть сюди зовсім не США.

Важко повірити, що цим процесом управляє Коломойский, для чого йому це?

Є тільки єдиний варіант, кого повністю влаштовує такий перебіг подій. Це Кремль. Ось де знаходиться цей тіньовий кабінет прийняття рішень відносно України, для озвучення яких якраз ідеально підходять типи на кшталт Сивохи.

https://tverezo.info/post/107630
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити