Світові ЗМІ почали більше писати про Україну, проте 82% інформації - негативні, повідомив президент Bohush Communications, віце-президент Української PR Ліги Денис Богуш. За його словами, відповідно до загального огляду досліджень іміджу України в 12 країнах світу за період 2000-2010 рр., який проводився його компанією, Україна - маловпливова і маловідома європейська держава, що перебуває в пошуках свого місця у світі.
Крім того, Україну сприймають як кризову і політично нестабільну країну з неефективною владою і корупцією в усіх органах влади, а також негативну в плані ведення бізнесу. Також країна асоціюється з Євро-2012, Помаранчевою революцією, Чорнобилем, відносинами з Росією, красивими жінками і дешевими повіями.
Водночас, з січня по вересень 2011 року в основних світових медіа були 334 повідомлення про Україну, з них 202 - негативні, 88 - нейтральні і тільки 44 - позитивні. Зокрема, це CNN, BBC, The Wall Street Journal і Die Welt. Тому, на той період 62% матеріалів про Україну були негативними.
Жан-Домінік Жуліані: “Правової держави в Україні немає, а владу узурповано ще гірше, ніж у Росії”
Фундація Роберта Шумана є одною з небагатьох європейських аналітичних структур, яка системно приділяє увагу українській тематиці. Її керівник — Жан-Домінік Жуліані — не раз особисто відвідував Україну. В інтерв’ю Тижню дослідник проаналізував ситуацією з дотриманням офіційним Києвом стандартів правової держави та виклав свою позицію щодо переслідувань представників попереднього українського уряду
УТ: Пане Жуліані, “Фундація Шумана” та особисто ви не раз висловлювали критику стосовно політичних процесів в Україні, а нині щойно оприлюднили заклик до бойкоту Євро-2012...
Кабмін виділить 60 млн. з бюджету на американських піарників: "З ними зручно працювати"
З державного бюджету планується виділити кошти на проведення міжнародного аудиту державних банків та низки державних фондів. 60 млн. з бюджету отримає американська фірма, яка надає піар-послуги українській владі.
Рішення про виділення грошей вже схвалено Верховною Радою, яка прийняла Закон України "Про внесення зміни в додаток № 3 до Закону України" Про Державний бюджет України на 2011 рік ". Він, зокрема, передбачає виділення з державного бюджету 60 млн. грн. для проведення міжнародного аудиту.
"Публікація книги президента Януковича, яка змогла вийти в австрійському видавництві, найближчим часом отримає широке міжнародне поширення, і Австрія може таким чином потрапити в недвозначний зв'язок із політикою Януковича", - пояснює Герхард Руїс причини відмови впливового в Австрії письменницького об'єднання IG Autorinnen Autoren брати участь у інформаційній підтримці нової книги.
Книга Віктора Януковича "Opportunity Ukraine" виявилася плагіатом (подробиці про це - на сайті Української правди). У ній представлені уривки чужих текстів без посилань на авторів.
Інф. Волі народу
Віталій Кличко у своєму відеозверненні подякував фанам у всьому світі за підтримку у його двобої з Адамеком. Звернення прозвучало трьома мовами: російською, англійською та німецькою. Поліглот Кличко не захотів (не зміг) або "забувся" висловити подяку українською мовою десяткам мільйонів уболівальників у рідній Україні і в понад 40 країнах з українською діаспорою. Він зрадив українців, які пізньої ночі тримали за нього кулаки. У Віталія не знайшлося для них ні часу, ні бажання...
Це зневага до української нації та батьківської мови і меншовартість! Адже Віталій Кличко ще п'ять років тому обіцяв найближчим часом досконало вивчити рідну мову.
В Україні лідера партії "Удар" Віталія Кличка розглядають як перспективного політика. Але після такого "удару" по своїх він опиниться в політичному "нокдауні". Принизивши Україну, Кличко принизив і себе.
Саме таких, як наш чемпіон, закликав Великий Кобзар: "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь"...
Чи вибачиться Віталій перед українцями?
попппп
Відродження світового рівня сучасної української музики: У європейських хіт-парадах стовідсотковий хіт MIRAMI залишає позаду виконавців з Італії, Німеччини, Франції, США. Передові позиції у світових чартах ставлять колектив на рівень з найпопулярнішими світовими виконавцями!
Група MIRAMI - запальний, енергійний, позитивний колектив, створений для того, щоб дарувати приємні враження своїм шанувальникам. Назва групи невипадкова. З іспанської «MIRAMI» означає «подивися на мої ...». І можна сказати з упевненістю, що дівчатам є що показати не тільки Україні, але і всьому світові. Група об'єднала в собі дівочу красу і хороші вокальні дані. Це один з небагатьох випадків в шоубізнесі, коли не тільки є на що подивитися, але і є що послухати.
 Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює стурбованість із приводу арешту колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, суд над якою перетворився в новочасний варіант політичної вистави з поганою режисурою та ще гіршою грою задіяних у ній акторів.
На жаль, суд над колишнім прем'єром, лідером партії, за яку віддала свої голоси майже половина виборців України, перетворився на судилище зі заздалегідь відомим результатом, що й викликало міжнародний резонанс і блискавичну реакцію міжнародної спільноти.
Святослав СЕМЕНЮК
Видатний історик сучасності Норман Дейвіс, не надто зважаючи на численні легенди та стереотипи, які вкоренилися у західній історіографії, ретельно проаналізував усі досягнення нашої цивілізації і несподівано навіть для себе прийшов до висновку, що Захід явно перебільшив свій внесок у її розвиток, так як усі найбільш глобальні і фундаментальні відкриття та досягнення були зроблені не там, а, власне, слов’янами.
При усій своїй повазі до знаменитих наукових центрів у Кембриджі, Оксфорді, Падуї, Болонї чи Сорбоні він був змушений констатувати як цілком очевидний факт, що найбільш наукове відкриття доби середньовіччя було зроблено не в них, а представниками наукової школи астрономії Краківського університету. Від себе додамо, що наступне відкриття на рівні революції у людській свідомості (вчення про ноосферу, тобто сферу розуму, де усе пов’язано настільки, що навіть смерть бджоли може привести людство до катастрофи) вже в наш час було зроблено академіком Вернадським,
Сьогодні, 27 червня, минає 47 років із дня відкриття у 1964 році пам'ятника Тарасові Шевченку у Вашинґтоні.
Символічно, що саме напередодні цієї дати, вчора відбулось урочисте відкриття пам'ятника Кобзареві в столиці Канади Оттаві (фото: ukremb.ca ). Про це повідомляє прес-служба заступника голови Верховної Ради України Миколи Томенка.
Віце-спікер, який перебуває з офіційним візитом у Канаді разом з народним депутатом Євгеном Сусловим, 26 червня взяв участь в урочистому відкритті пам'ятника Кобзарю роботи всесвітньо відомого канадського скульптора українського походження Лео Мола.
Томенко назвав відкриття пам'ятника Т. Шевченку в Оттаві історичною подією як для України, так і для Канади.
|
|