Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос визнав, що в Міноборони країни процвітає корупція, а влада не бажає з нею боротися
Якщо ми не розуміємо, куди пооділися 100 млрд гривень, то це суцільна зрада.
Про це Матіос заявив в ефірі телеканалу 112.ua.
"На період воєнного часу, на період військових дій  АТО, держава повинна, якщо вона вже наділила каральними функціями прокуратуру, дозволити здійснювати функції загального нагляду у військових підрозділах, бо це основа основ. Ну, якщо ми не розуміємо куди поділося 100 млрд гривень, то це буде просто суцільна зрада", - резюмував він.
Прокурор повідомив, що оборонний бюджет України безконтрольно розкрадається, при цьому його обсяги зростають.
"У нас на цей рік передбачено 60 млрд на оборону, в наступному році - 100 млрд. Але зараз у державі ніхто не контролює освоєння коштів на оборону, крім відомчої групи управління Міноборони, де сидять люди вже 8-10 років", - розповів Матіос .

Відео 112.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #2 Офицер 09.10.2015 13:32
Полторак, будучи начальником академии внутренних войск в Харькове брал взятки за поступление, получение званий, продвижение по службе, деребанил бюджетные средства через службы тыла. Поэтому когда стал командующим нацгвардии забрал с собой в Главк всех свох холуев, которые помогали ему царствовать в академии: зам потылу, начкадров, начмеда и других. Один из них начальник управления тыла МАнжура уже попался на откатах (о чем даже Порошенко сообщал), но продолжает успешно воровать и дальше на этой должности. Так что может изменится, если такие люди у власти, НИЧЕГО. Матиос все прекрасно знает и валяет дурака.
Цитувати
 
 
+6 #1 Don 09.10.2015 12:09
Просто жах!!!!!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити