Новий міністр оборони України поспішає розпродати армію
Із призначення на початку лютого цього року міністром оборони України Дмитра Саламатіна, що був до цього шалено далеким від армії «бізнесменом», і в експертному співтоваристві, і в самій армії багато ламали голову, яку мету переслідує влада цим призначенням.
Схоже, відповідь на це питання отримана.
За даними
«Хвилі», перші ж вказівки, які в даний час отримують у видах Збройних сил і структурних підрозділах МО від нового міністра, ще недавно займався торгівлею зброєю на посаді глави концерну «Укроборонпром», наказують в екстреному порядку визначити землі, об'єкти, техніку і майно, яке буде виставлено на продаж.

У військах підозрюють, що списками «товару», складеними військовими начальниками під тиском,  справа не обмежиться, і на аукціони в наказовому порядку будуть виставлятися й ті території, об'єкти, і техніка, які необхідні Збройним силам для забезпечення життєдіяльності.

Втім, перші свідчення такої перспективи вже є. За нашими даними, новим керівництвом Міноборони наказано розглянути питання розформування з метою подальшого розпродажу землі та об'єктів, вищого військового навчального закладу в країні - Національного університету оборони України (колишня Національна академія оборони), розташованого в Києві (Солом'янська площа). Крім того, пропонується розформувати з тією ж метою унікальний ЖВІНАУ - Житомирський Військовий Інститут ім. С.П. Королева НАУ (раніше ЖВІРЕ), який готує висококласних фахівців для військ ППО та космічної сфери.


Як нам стало відомо з конфіденційних джерел у МО, на заперечення, що мова йде про знищення унікальних військових вузів, була відповідь - будемо готувати фахівців у вузах Росії.

Інф. Хвиля
  
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 пані Світлана 14.04.2013 13:54
Недалекоглядне рішення - знищити унікальні військові вузи. Висококваліфіко ваний викладацький склад на пенсію? А що не потрібні вже світлі уми Україні, прогрес відміняється, все краще купимо в Росії чи десь інше? Крім того, вони навчають іноземців, а це дохід державі у валюті.
Цитувати
 
 
0 #1 Людмила К. 02.04.2012 03:33
Військовим, напевне, треба знати, що є Програма дій українського народу з 2012 року ( і в Інтернеті також). Знадобиться.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити