"Українська Республіканська партія" оприлюднила "Заяву проти омоскалення України", підписану Головою УРП Левком Лук'яненком. В ній, зокрема, говориться: "Жоден (!) з діючих народних депутатів не має будь-якого морального права балотуватися до нового парламенту. У Верховній Раді України потрібні борці, а не пристосуванці!
У ситуації, що склалася, Українська Республіканська партія закликає до створення позапарламентської Української Національної Опозиції, яка об’єднає справжніх українських патріотів. Така опозиція мала б діяти обов’язково в рамках Комітету Опору диктатурі (КОДу) і згуртувати такі партії як “Свобода”, КУН, УРП тощо".
 
                          
                         Повний текст "Заяви УРП проти омоскалення України":

Події 5 червня ц.р. у Верховній Раді остаточно розвіяли будь-які сумніви щодо центральної влади в Україні. Владу захопили не просто бандити і корупціонери. Це – чужинці, загарбники, “п’ята колона” Кремля!
Бо тільки окупант міг замахнутися на той найбільший і найдорожчий скарб, що є у кожного народу – його мову.

Голосуючи за надання російській мові статусу регіональної (чи то пак другої державної) україножери з Партії регіонів та КПУ повністю викрили свою ворожу суть. Це замах не тільки на державну українську мову, це замах на українську державність! Тому, згідно зі статтею 37 Конституції ці антидержавні партії в Україні мають бути негайно заборонені! А їхні керівники притягнуті до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі і державну зраду.

Прикро, що опозиційні фракції у парламенті не зуміли зарадити цьому імпер-шовіністичному наступу. Депутати із БЮТу та НУНСу пасивно спостерігали як розпинають українську мову. Вони навіть не спромоглися голосувати “проти”. Замість того аби блокувати шабаш українофобів опозиціонери вдались до банального демаршу, що було абсолютно неадекватною реакцією на по-суті державний переворот. Бо що це за держава з чужою мовою! Парламентська опозиція того дня вкрила себе непомірною ганьбою. Вона зрадила Україну! Їй немає довіри! Тому жоден (!) з діючих народних депутатів не має будь-якого морального права балотуватись до нового парламенту. У Верховній Раді України потрібні борці, а не пристосуванці!

У ситуації, що склалася, Українська Республіканська партія закликає до створення позапарламентської Української Національної Опозиції, яка об’єднає справжніх українських патріотів. Така опозиція мала б діяти обов’язково в рамках Комітету Опору диктатурі (КОДу) і згуртувати такі партії як “Свобода”, КУН, УРП тощо.

Тільки рішучими і радикальними діями можна усунути від влади нащадків тих, які знищили Українську Народну Республіку, вчинили в Україні голодомори, репресії, втягнули нас у Другу світову війну, на чиїх руках кров мільйонів закатованих українців!

Голова Української республіканської партії
Левко ЛУК'ЯНЕНКО


Інф.: galinfo


 

 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #4 Vital 15.06.2012 11:03
Цитую Богдан:
Хіба це трапилося раптом і вчора? Кого поназбирували в список НСНУ і БЮТ? Кого призначали на посади? Хто дерибанив і на місцях так,- куди братись режиму Кучми і ПР? Як вичистити цих перевертнів з ВР і місцевих рад? Як дати цьому раду, коли навіть в Свободі пропихають подібних ...

Аналогічні питання я вже задавав на іншій гілці цього пропагандистськ ого сайту. Тут так само ніхто не збирається нас слухати і нам відповідати! Так що вони програють Регіонам, бо ті хоча б згуртовані у дисципліновані банди, а тут - зграї голодних та хижих, готових у будь-який момент гризти собі подібних або приєднатися за нагоди до банди!..
Цитувати
 
 
0 #3 Богдан 13.06.2012 15:32
Хіба це трапилося раптом і вчора? Кого поназбирували в список НСНУ і БЮТ? Кого призначали на посади? Хто дерибанив і на місцях так,- куди братись режиму Кучми і ПР? Як вичистити цих перевертнів з ВР і місцевих рад? Як дати цьому раду, коли навіть в Свободі пропихають подібних і не хочуть чути не тільки виборця, а й власне членство? І Чому Ви - при всій до Вас повазі - мовчали і не боролись зсередини? І як не муляє очі нова спілка з тими, хто ще недавно агітував за генерала КДБ на посаду Президента країни? Хто сидить у схронах - не чути їх і не видно! Це з ними Ви хочете побудувати відкрите, прозоре, цивілізоване суспільство
Цитувати
 
 
0 #2 Olena 12.06.2012 10:52
Дай Боже, цим депутатам все зрозуміти!!!
Цитувати
 
 
+1 #1 ПРАВНИК 11.06.2012 16:25
Так, ганебна поведінка не дозволяє вірити.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити