ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Заяви
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Заяви


НКЗУ заявляє про неприпустимість вступу України до Митного Союзу

Сьогодні на черговому засіданні члени "Народного Комітету Захисту України" ухвалили заяву про неприпустимість вступу України до Митного Союзу.
                                  
                                ЗАЯВА

      членів "Народного Комітету Захисту України"
          щодо неприпустимості вступу України
                                                                 до Митного Союзу

 
Ми, члени Народного Комітету Захисту України, заявляємо, що в історії нашої держави і нашого народу настав час, коли влада може спробувати всупереч Конституції і постановам Верховної Ради, під натиском Москви схвалити рішення про приєднання України до Митного Союзу. Формула, проголошена Януковичем „3+1”, приховує можливість згоди президента діяти на догоду кремлівським відновлювачам Російської імперії.
Ми вважаємо, що вступ України до Митного Союзу – це відступ від усіх успішних домовленостей про приєднання України до зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, зрада суверенітетові України.
 

Заява колективу "Газети по-київськи"

   Фото: radiosvoboda.org

На сьогодні питання подальшої долі нашого видання залишається відкритим, не дивлячись на втручання українських і міжнародних організацій та заяву Президента України.
Трудовий колектив, як і раніше, наполягає на вимогах, сформульованих на загальних зборах. Нагадаємо, мова йде про безумовне поновлення друку газети, погашення заборгованості по зарплаті, збереження Сергія Тихого в якості керівника колективу.   Детальніше
 

Не допустити зради національних інтересів України!

alt                             ЗАЯВА
              Демократичного об’єднання
           
«Українська Національна Рада»
       про необхідність упередження зради
           національних інтересів України


22 березня 2011 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив таке: «Прийнято принципове рішення, що міноритарна частка акцій «Нафтогазу» буде розміщена на фондових біржах. Ми зараз вирішуємо з нашими консультантами, на якій біржі буде більш вигідно провести розміщення. У результаті плануємо залучити приблизно 5-6 млрд. доларів, які підуть на розвиток компанії, збільшення видобутку газу в нашій країні, модернізацію вітчизняної газотранспортної системи». Про це повідомила прес-служба  Міненерговігулля. 
«Українська Національна Рада» розцінює цю заяву Юрія Бойка як пряму зраду національних інтересів Української держави. Озвучене міністром рішення означає, що кланово-олігархічні групи, які знаходяться при владі в Україні, перейшли до відкритого знищення українського національного надбання. 
 

Шкляр відмовився від Шевченківської премії. Через Табачника

Сьогодні лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр звернувся до президента Віктора Януковича із заявою, в якій просить перенести нагородження його Шевченківською премією.
Подаємо текст заяви: 


                    Шановний пане Президент!

Засвідчую Вам свою повагу і прошу Вас врахувати в Указі з нагоди нагородження лауреатів Шевченківської премії моє прохання про перенесення нагородження мене Шевченківською премією на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника. Моя позиція, пане Президент, ніяк не стосується Вас особисто, але поки при владі є Дмитро Табачник, я не зможу прийняти премію.

З повагою Василь Шкляр         Детальніше

 

Заява з нагоди 93-ї річниці проголошення Незалежності Української Держави

22 січня 1918 року Центральна Рада Української Народної Республіки вперше в новітній історії відновила державну незалежність, яка з часів найдавнішої Княжої Держави Володимира Великого неодноразово втрачалась і відроджувалась. Саме від проголошення IV-го Універсалу Центральної Ради починається новітня історія України, суверенність якої на той час визнали 42 держави світу, де були відкриті дипломатичні представництва УНР. 
     Після того, як комуно-більшовики здійснили окупацію і задушили Українську Народну Республіку, боротьбу за відродження незалежності продовжив за межами України Державний Центр УНР, який протягом 72 років безперервно і легітимно підтримував на міжнародному рівні атрибути УНР. 
     24 серпня 1991 року державна самостійність України була відновлена. Через рік після цього Державний Центр УНР в екзилі на чолі з останнім Президентом УНР Миколою Плав’юком урочисто склав свої повноваження, передавши їх керівникам України разом з атрибутами УНР.
     У спеціальній Заяві Державного Центру УНР з цього приводу від 22 серпня 1992 року сказано, що “проголошена 24 серпня і утверджена 1 грудня 1991 року народом України Українська Держава продовжує державно-національні традиції УНР і є правонаступницею Української Народної Республіки”. Ця знакова подія засвідчила перед усім світом неперервність нашої державницької традиції.

 

Заява з приводу знищення владою української мови і Української держави

    01.10.2010
Відповідно до ст. 11 Конституції України влада зобов’язана сприяти консолідації української нації. Натомість, під прикриттям лицемірних заяв Януковича про єдність українофобська влада цілеспрямовано діє в протилежному напрямі: на розкол України. Яскраве свідчення цього – представлений регіоналом О.Єфремовим, представником блоку Литвина С. Гриневецьким та комуністом П. Симоненком проект нового закону «Про мови в Україні», спрямований на знищення української мови, державний статус якої закріплений у ст.10 Конституції України.
     Законопроект нібито має на меті встановити рівноправність усіх мов, що вживаються на території України у відповідності з «Європейською хартією регіональних або меншинних мов». У мовне законодавство вводиться поняття «регіональна мова», якій хочуть надати, фактично, ті ж права, що й державній.

 

Заява Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" з нагоди 14-річчя прийняття Конституції України

 Інф.: unr.org.ua

28 червня 1996 р. Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Це була яскрава демонстрація порозуміння української політичної еліти.
Основний Закон України став документом великої державно-політичної ваги, платформою для  об’єднання українського суспільства.
Чинна Конституція України визнана однією з найкращих у світі. Проте, за всі роки,що минули з часу прийняття Конституції України, влада жодного разу її не виконувала, а внесені пізніше зміни в Конституцію призвели лише до її погіршення!
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні780
mod_vvisit_counterВчора6153
mod_vvisit_counterЦього тижня14004
mod_vvisit_counterМинулого тижня40950
mod_vvisit_counterЦього місяця108879
mod_vvisit_counterМинулого місяця185178
mod_vvisit_counterЗа весь час16661490