Київська міська організація ОУН (КМО ОУН) виступила із Заявою щодо результатів виборів до Верховної Ради України.
У Заяві, зокрема, говориться: “Як один із основних результатів цих виборів слід відзначити проходження до парламенту українських націоналістів, що згуртувалися у лавах ВО “Свобода”. На цих, як і на інших виборах, ВО “Свобода” чітко ідентифікувала себе виключно як ідеологічна політична сила, що прагне насамперед підтримки національно свідомих українців. Відтак уперше за часи незалежності в Україні створена соціальна база для українського націоналізму. Це дає надію, що відтепер у Верховній Раді націоналістична складова не буде з’являтися час від часу, а стане основою для реалізації Української національної ідеї.”
   

Повний текст Заяви:

ЗАЯВА
щодо результатів виборів до Верховної Ради України

Вибори до Верховної Ради України відбулися в атмосфері жорсткого протистояння провладних і опозиційних сил. При цьому це протистояння характеризувалося, з одного боку, намаганнями влади зберегти і посилити існуючий режим, його внутрішню і зовнішню політику, а з другого намаганнями опозиційних сил шляхом виборів змінити існуючу ситуацію.
При цьому слід відзначити, що виборча кампанія відбувалася за умов використання так званого адмінресурсу, відвертого тиску на виборців, шантажу і політичної корупції, до яких вдавалася провладна сила – Партія регіонів та її кандидати, або кандидати, яких вона підтримувала.
На жаль, цьому значно сприяв новий виборчий закон, який передбачає голосування в одномандатних виборчих округах. Зрозуміло, що цей закон має бути змінений. І це першочергове завдання новобраних депутатів.
І хоч на цих виборах ідеологічна складова відгравала не першу роль, було зрозуміло, що відбувається протистояння двох основних сил: одні прагнуть зміцнити й утвердити українську державність, другі – відстоюють власні, здебільшого кланові інтереси, які йдуть у розріз із ідеалами Української Самостійної Соборної Держави.
Як один із основних результатів цих виборів слід відзначити проходження до парламенту українських націоналістів, що згуртувалися у лавах ВО «Свобода». На цих, як і на інших виборах, ВО «Свобода» чітко ідентифікувала себе виключно як ідеологічна політична сила, що прагне насамперед підтримки національно свідомих українців. Відтак вперше за часи незалежності в Україні створена соціальна база для українського націоналізму. Це дає надію, що відтепер у Верховній Раді націоналістична складова не буде з’являтися час від часу, а стане основою для реалізації Української національної ідеї.
Вибори показали, що чимало українців пов’язують свої надії з партією УДАР В.Кличка. Сьогодні перед УДАРОМ стоїть цілком прагматичне завдання – визначитися. Ця політична сила має чітко заявити про свою ідеологічну і політичну позицію. Вона повинна визначитися насамперед щодо ключових питань сьогодення, зокрема таких як статус української мови, визнання боротьби ОУН і УПА, ставлення до влади, а загалом – Української національної ідеї.
На цих виборах було зроблено реальну спробу шляхом створення технічних проектів на зразок «Україна – вперед» ввести в оману українців та «завести» у парламент людей, якими можна легко маніпулювати. Це був своєрідний виклик для виборців. Українці достойно його прийняли і відправили у політичне небуття усі технічні проекти разом узяті.
Під час цих виборів справдилося застереження ОУН: комунізм і діяльність КПУ й надалі залишаються основною загрозою для існування незалежної Української держави. Закликаємо до рішучої боротьби із цим злом, яке має бути викоренене з української землі.
ОУН заявляє про свою підтримку у новій Верховній Раді депутатів-націоналістів, усіх українських патріотів, які отримали мандат народної довіри, що має бути використаний для добра Української нації і Української держави!

Президія Проводу ОУН

Голова Секретаріату ОУН К. Зацарний


Інф.: kmoun.info

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #5 Харьковчанин 01.02.2014 15:43
Уважаемые трудящиеся ВОСТОКА.Наш уважаемый АЗИРОВ улетел в Европу заниматься однополой любовью.Перед вылетом просил передать что вы в Европу не готовы и все как один на своих рабочих местах должны бороться за вступление Украины в Таможенный союз.
Особо отличившимся позволят мыть унитазы в его родной Калуге.С Путиным все договорено.
Прошу перепостить по всем форумам.
Цитувати
 
 
0 #4 Вован 04.11.2012 08:39
ЮСТАСУ - Ну так. Тепер там вже є АГЕНТ 007 - Бонд, Фюрер (чечеткин з рукою в фашистському вітанні), Гебельсівна, Мата Харі (Богохуля) - половину ПАВЛІВКИ втекло в недоторкані, тепер попробуй поверни їх взад.
Цитувати
 
 
+1 #3 Волинь 03.11.2012 22:44
Підтримка народом “Свободи” і втрата “Регіонами ” їхніх виборців, це наші люди починають бути
розумніші, почали правильно розставляти пріоритети.
Цитувати
 
 
+3 #2 Дмитро Тутешній 03.11.2012 19:00
Юстас, ваша думка абсолютно позбавлена логіки та аргументації! Наявність людей з твердими ідеологічними переконаннями, українських націоналістів, започаткує якісні і докорінні зміни в парламенті!!!
Цитувати
 
 
-6 #1 Юстас 02.11.2012 13:48
Оказывается шизофрения это острое инфекционное заболевание. Результаты Тягнибока это продемонстриров али. Если раньше ВР часто смахивала на театр, то теперь это будет дурка в чистом виде
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити