Чорновіл вважає, що Ющенка треба посадити на 12 років
Третій Президент України Віктор Ющенко повинен бути засуджений, а колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - відпущена на свободу.
Про це заявив народний депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл, коментуючи рішення Печерського суду Києва, яким екс-прем'єр була засуджена до 7 років позбавлення волі і зобов'язана відшкодувати 1,5 млрд гривень збитків "Нафтогазу", передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Вирок Тимошенко сильно натягнутий. Та й сам судовий процес викликає питання", - підкреслив Чорновіл.
Екс-прем'єр, за його словами, "винна в тому, що наша країна отримала невигідні умови по газу". "Але відповідальність за це вона повинна нести виключно політичну", - вважає політик.
Разом з тим, на його думку, кримінальну відповідальність має понести колишній глава держави Ющенко. "Він - головний винуватець, він зривав переговори, відкликав з переговорів тодішнього главу правління" Нафтогазу "Олега Дубину, чим перевищив свої повноваження", - вважає політик.

Чорновіл зазначив, що в тому випадку, якби правоохоронна система не використовувала вибірковий підхід, то колишній Президент міг би отримати вищу міру покарання, передбачену ст.365 Кримінального кодексу України ("Перевищення влади або службових повноважень") - 12 років ув'язнення. "Ющенко завдав країні колосальні матеріальні збитки", - підкреслив Чорновіл.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів у 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років.  

Інф. РБК-Україна з посиланням на газету Сегодня 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #6 Вася з ХаркІва 08.03.2015 14:36
Чорновіл Тарас- це використаний підшипник від ХТЗ- 6, яким ударили спочатку Тараса в голову(він там і застряг, підшипник), а тоді змушені були івано-франківці використовувати яйця як запасний варіант, план "Бе" за розробкою Т. Чорновола для підняття рейтингу Януковича.
А батько ж дивиться з неба. Хоч би не впав, якщо не витримає такої наруги над Україною. "Кому ти сьогодні служив, я тебе породив, я ж тебе і вб"ю своїми руками,як раптом упаду з небес. Затули краще рота, якщо в голові порожньо, як в бочці з під мазуту. ВАСЯ З ХАРКІВА
Цитувати
 
 
+1 #5 Олег 08.03.2015 14:29
Український Чуркін- мислення через задній прохід. Тарас Чорновіл - жертва розірваного презерватива: рот є, а голови нема.
Олег Чорногуз
Цитувати
 
 
+3 #4 vinder 04.04.2012 16:10
ющенко это мразь которая проедала свой народ
Цитувати
 
 
-1 #3 українець 27.03.2012 10:01
Все життя ображений, що Ющ його не оцінив.Мстить лежачому. Все ставит з ніг на голву. Ющ бився за дешевший газ, а Капіталман підписала ціну за газ в д р у г е вище попередньо заявленої, бо була у Москви на великому крючку. Сам Соболєв у 2001 р. писав, що її, залежну у бізнесі від Москви, некоректно посилати на переговори по газу. Це все уже і баранам зрозуміло. А безконечному політичному перебіжчику не до тями. Знов нападає на свого. Щось виторговує пере виборами, видно, у підручних "подруги Путіна". Скільки Вячеславу Чорноволу перевертатися в гробу через такого синулю?
Цитувати
 
 
0 #2 Юрий 20.02.2012 17:57
Цитую Web:
А тебе перебіжчик також треба посадити. Батько був таким патріотом, а ти зв'язався з продажними ригіАналами.


Это была отрыжка недобитого БэнДуры
Цитувати
 
 
+8 #1 Web 17.02.2012 18:15
А тебе перебіжчик також треба посадити. Батько був таким патріотом, а ти зв'язався з продажними ригіАналами.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити