Олег РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу "Універсум"
   джерело: газета "Літературна Україна"


СИСТЕМА, породжена большевицьким заколотом далекого 1917 року, досі успішно функціонує, пустивши глибокі метастази в тіло суспільства, деформувавши культуру, мораль, екологію.
«Ні, не Сталін кат, не Берія навіть, не Суслов — один кивав і хмурився, другий катував особисто, третій гноїв великі книги і керував нашою духовною дієтою, а яка різниця? Що вони без СИСТЕМИ? СИСТЕМА — кат, СИСТЕМУ прощати немає у нас права, інакше ми й справді діти її, і тоді ГОРЕ нам», — у пророчих словах кінорежисера Сергія Параджанова напрочуд точно схоплено суть драми української нації, яка простодушно вибачила зловорожій СИСТЕМІ. І в результаті СИСТЕМА залишилася не тільки неушкодженою, а навпаки — стала ще мстивішою й підступнішою.   Детальніше

 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Олександр 09.04.2011 12:12
Дякую Вам, пане Олеже, за ясні думки, які декому були вже зрозумілі давним-давно та їх не висловлювали вголос... Пєрєстройка завершується... Але ж багато-хто з так званої української еліти допомагав цьому інструментові московського імперіалізму. Що думає, наприклад, пан-товариш Іван Драч про це? Можна спитати й інших, їх на жаль чимало.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити