Доній розповів, хто буде голосовати за Кличка
На його переконання, партія Кличко - одна з небагатьох опозиційних сил, яка може збирати голоси на обох основних українських електоральних полях, тобто на українокультурному і російськокультурному. 

Лідер партії УДАР Віталій Кличко може розраховувати на голоси тих виборців, які розчарувалися в новому «регіоналі» Сергієві Тігіпко. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив народний депутат Олесь Доній.
 
«Потрібно технологічно дивитися на можливості опозиції взяти більшість на наступних парламентських виборах. У цьому плані абсолютно правильний і справедливий крок по об'єднанню «Батьківщини» і «Фронту змін», в яких фактично збігаються електоральні поля, розраховані, насамперед, на націонал-демократичний електорат. Зрозуміло, що менші партії цього спектру долучаються до цих двох основних політичних сил », - зазначив він.
 
Що стосується партії УДАР, як пояснив народний депутат, то у неї дещо інше електоральне поле. На його переконання, партія Кличко - одна з небагатьох опозиційних сил, яка може збирати голоси на обох основних українських електоральних полях, тобто на українокультурному і російськокультурному.
 
«Зокрема, УДАР може розраховувати на голоси виборців, які розчарувалися в«Сильній Україні»після її злиття з Партією регіонів, - пояснив політик. - Адже це не електорат ПР, але, з іншого боку, вони не готові голосувати за націонал-демократичні партії. Тому, з технологічної точки зору, цілком можливо, що для УДАРу буде доцільно йти самостійно».   

UAINFO

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #3 резон 08.05.2012 18:43
не помиліться- кличка фінансуватимуть лігархи.заповнять список бізнесмени-ніяких добрих справ для народу не робитимуть...кличко такий же запроданець як і інші...
Цитувати
 
 
0 #2 Іван-Д 07.04.2012 20:31
Кличко повинен оприлюднити стратегію змін політичної системи і надати інформацію про своє найближче оточення.
Чим раніше, тим краще.
Цитувати
 
 
0 #1 З Мещерської гущавин 06.04.2012 21:46
Немає в Україні "російськокульту рного" поля. Є зденаціоналізов ане і русифіковане. Ви, пане Доній, вводите в оборот непотрібні значення. Як і "регіонали". Цю назву їм навязали з Москви тутешні виродки. І не забувайте вживати назви "українська Кубань", "український Стародуб", "Східна українська Слобожанщина"
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити