Крім "Блоку Порошенка" у Раду проходять ще 5 партій
У Верховну Раду проходять 6 партій, серед яких лідирує Блок Петра Порошенка, а "Радикальна партія" Олега Ляшка втрачає популярність. Про це свідчать дані опитувань КМІСу та Фонду "Демініціативи імені Ілька Кучеріва".
Так, якби вибори до Верховної Ради відбувалися у передостанню неділю вересня, то голоси виборців поділились би так (тих, хто визначився і піде на вибори - 47%):
Усі     Хто прийде    Партія    6 вересня
18,3%   39,5%    Блок Петра Порошенка (Ю.Луценко)    +5,4%
 4,8%    10,4%    Радикальна партія Олега Ляшка     -9,7%
 3,6%    7,8%    "Батьківщина" (Ю.Тимошенко)    -2,4%
 3,2%    6,9%    "Громадянська позиція" (А.Гриценко)     -3,6%
 2,7%    5,8%    "Народний фронт" (А.Яценюк)    
 2,4%    5,2%    "Сильна Україна" (С.Тігіпко)    
 2,2%    4,7%    "Свобода" (О.Тягнибок)    -3%
 2,1%    4,5%    Компартія (П.Симоненко)    
 2%       4,3%    "УДАР" (В. Кличко)    
 1,2%    2,6%    "Об’єднання Самопоміч" (А.Садовий)    -1%
 3,8%   (8,2%) - за усі інші партії загалом.

22,5% опитаних вирішили не брати участі у голосуванні, а 29,0% досі не визначилися, за кого голосувати.
Оскільки опитування проводилось до повної реєстрації учасників виборів, то у ньому відсутній Опозиційний блок.
Опитування проводилось з 12 по 21 вересня 2014 року методом особистого інтерв'ю. Опитано 2035 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (окрім Луганської області та АР Крим).

Інтерв’ю, які мали проводитися в Луганській області, були проведені в Донецькій області, населення якої за своїми електоральними та багатьма іншими політичними орієнтаціями найменше відрізняється від населення Луганської області.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн–ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Інф.: "Українська правда"

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Varnak 30.09.2014 12:18
ЮВТ!!! ПНХ!!!

РУСЛАН КОЦАБА
Журналіст, живе в Івано-Франківську
Tweet 21 березня 2014

Юля повернулася з Німеччини – буцімто надскладної і надтермінової операції на хребті німецькі хірурги чомусь вирішили не робити, натомість німецькі косметологи зробили "Жінці-в-Білому-з-Косою" підтяжки обличчя...

Реально помолодшала наша "красна дєвіца"! Але щойно почав слухати ЮВТ на Шустер-шоу, і знову мене вся ця фальш, несправжність і фарисейство почали напрягати. Як і беззмістовна та послідовна здача "Пастором" Турчиновим і "Сеньою-Кулявлоб" Сімферопольсько ї області чекісту Путіну... Тому не можу не зробити короткого екскурсу в новітню історію без висновків. Висновки і зіставляння фактів робимо подумки і пошепки самостійно. Отже, проведемо короткий аналіз усіх наших бід, включно із дурнями та дорогами, починаючи з 2005 року.

ЮВТ стає прем’єр-міністром. Психоз, ейфорія, Помаранчевий Майдан нарешті розходиться. Але Юлю-з-Косою чомусь шукає Інтерпол, причому з ініціативи РФ. Звинувачень більше ніж достатньо. Вона зустрічається з імператором Путіним, після чого Інтерпол чомусь її вже не розшукує. Я думаю, всі зрозуміли!

І ось тут починається найцікавіше, адже з цього моменту вона вже ЗАВЕРБОВАНА! З ЦЬОГО МОМЕНТУ ВСІ СТРАТЕГІЧНІ КРОКИ, ЯКІ РОБИЛА ЮЛЯ, БУЛИ ДЕ-ФАКТО КРОКАМИ ПУТІНА!

Вересень 2005 року – спроба в лісі під Києвом зробити Вікторові Ющенку, якого люто ненавидів колишній КГБістський майор Путін, імпічмент. Гриценко вночі дзвонить до посла США і питає, як до цього поставиться світовий політикум. Відповідь: непризнана хунта. Гриценко каже це присутнім, відмовляється брати в цьому подальшу участь і їде додому. Посол США о 3 годині ночі телефонує до Рибачука і повідомляє про спробу Юлі організувати державний заколот. Наступного дня Ющенко знімає ЮВТ і заодно – свого кума Петра Порошенка, щоб відкинути звинувачення у заангажованості . ЮВТ знову летить до Москви! Путін на дачі в Іванова святкує його день народження. Вона пре туди, і об 11 год. вечора зустрічається з Путіним, який приділяє їй декілька годин! Після цього підступний Путін організовує ресурсами Медведчука потужну інформаційну підтримку ЮВТ для того, щоб повернути її у владу. Через певний час Вона знову, не без допомоги проросійської частини депутатів від ПР, стає прем’єром! А повноваження вже значно більші – завдяки Конституційній реформі 2004 року, до якої Вова Путін також доклався. Починається відкрита війна з проукраїнським президентом Ющенком, який для Кремля наче кістка в горлі!

Початок 2009 року. Газова війна, пов’язана з тим, що незламний Ющенко не піддається на шантаж Кремля і відмовляється платити вдвічі завищену ціну. "Газпром" відчуває, що програє! На його брехню про те, що Україна краде газ, усі реагують скептично, тому що на вході до української ГТС газу немає. Європа мерзне! "Газпром" скритно компенсує Європі вартість недоотриманого нею газу.
Путін знову наказує Юлі прибути до Москви. ЮВТ заявляє, що летить у Москву. Тодішній президент Ющенко, звісно, забороняє. ЮВТ настільки боїться Путіна, що не слухає свого президента і летить до Москви звичайним чартером (урядового літака Ющенко не випускає!). У Москві перед нею кладуть папір і примушують підписати контракт, який на наступні 10 років ставить українську економіку на коліна! ЮВТ, похіхікавши із Кремлівським Карликом, повертається в Україну. При виході з літака в Києві небезпідставно боїться арешту (страх на її обличчі помітили всі!), але Ющенко проявив відому м’якотілість і не наказав СБУшникам заарештувати її за державну зраду. ЮВТ отямлюється і починає всім розказувати, як вона розв’язала газову кризу, звично роблячи зі себе героїню!
.....
http://blogs.tvi.ua/2014/03/21/yuvt__pnkh_?fb_action_ids=708719342484764&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B
Цитувати
 
 
0 #1 Varnak 30.09.2014 12:06
Село неначе погоріло,.
Неначе люде подуріли
http://runa.6te.net/kobzar/kobzar.html#i_vyris_ja_na_chuzhyni

Звісно, Порошенка можна і треба критикувати, але ж кого нам знову пропонують натомість? Троянську кобилу Москви разом з її "воїнами світла" (див. Дмитро Чобіт. Макуха - http://makuha.webng.com ), клоуна Ляшка - відомого афериста і кримінального таланта в лавах БЮТ (Фаворити Тимошенко. Олег Ляшко - http://farysei.narod.ru/bratva/lyashko.html), індика Гриценка - співучасника аннтидержавного заколоту восени 2005 року (Дмитро Чобіт. Нічне збіговисько - http://varnak.ueuo.com/farysei.html#b10)? Що вже казати про комуністів та колишніх регіоналів. Цим субчикам не місце в українській політиці хоча б тому, що вони попхалися на президентсьуі вибори в критичній для України ситуації, не маючи жодного шансу на успіх. Згадані, прости Господи, політики в новому парламенті це знову колотнеча, сварки, зрада, брехня і безвладдя.

Люди добрі, невже ми розучилися читати, осліпли, оглухли, чи стали геть ледачими, що немає кому вправити мізки братам незрячим-гречкосіям навіть заради порятунку України?
....
Полчища серой бютовской заразы
Фашистским маревом накрыли всю страну,
Ложь, гнусности, локшина и образы -
По всем каналам начали войну.

На каждом сайте – бютовский бригадник,
На каждом форуме – юльковский резидент,
Всё мажет грязью бютовский рассадник -
Будь то страна, народ иль президент.

Оскалил зубы высер большевистский,
Ни совести, ни чести у гиен,
Всех раздавить готов он ненавистно,
Готовый всю страну захапать в плен!

http://diletant.com.ua/forum/tema?id=32731
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити