Згідно з результатами останнього соціологічного дослідження, спільно проведеного центром "СОЦИС", КМІС та групою "Рейтинг", за Петра Порошенка готові віддати свій голос на президентських виборах  49,7 % українців. На другому місці рейтингу - Юлія Тимошенко (5,6 %), передає tsn.ua.
На третьому місці - Сергій Тігіпко (3,3 % ). Олегові Ляшку і Анатолію Гриценку віддають симпатії відповідно 0,8 і 0,6 % виборців. Похибка - до 0, 8%.

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #1 Varnak 21.05.2014 10:44
Інститут світової політики дослідив європейськість учасників президентської кампанії
Іван СВІТЛИЧНИЙ

У рамках дослідження «Європейський президент» 80 українських та зарубіжних експертів аналізували передвиборчі програми кандидатів у президенти, їхню минулу діяльність, яка так чи інакше стосувалася євроінтеграції. Метою було з’ясувати, наскільки кандидати в президенти усвідомлюють необхідність проведення євроінтеграційн их реформ і можуть вести країну в Європу після можливого обрання на посаду глави держави.

Переміг у рейтингу Петро Порошенко. Юлія Тимошенко — лише на четвертому місці, поступаючись Анатолію Гриценку та Ользі Богомолець. Причому Юлія Володимирівна «перемогла» в номінації «чорний піар» — експерти визнали, що вона найактивніше застосовує під час нинішньої кампанії нечесні інструменти передвиборчої боротьби.

Текст повністю див. на http://www.umoloda.kiev.ua/number/2463/180/87474/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити