Голова УНКП, професор Національної академії управління Олег СОСКІН дав інтерв'ю порталу Воля народу щодо підсумків парламентських виборів в Україні:
- Олеже Ігоровичу, Юлія Тимошенко вважає ці вибори повністю сфальшованими і оголосила голодування. Як Ви це прокоментуєте?

- Юлія Тимошенко зробила правильний висновок, вибори дійсно сфальшовані. Виборчий процес із самого початку відбувався нечесно. Сам закон містить дуже багато можливостей для викривлення результатів на користь правлячого олігархату. Потім у ході виборчих перегонів була сфальшована процедура формування окружних виборчих комісій і застосовані нахабні методи рейдерства та шулерства, які дали можливість Партії регіонів поставити під контроль окружні виборчі комісії за допомогою фантомних партій-сателітів, які дозволили представникам Партії регіонів мати більшість в окружкомах. Таке шулерство було здійснене і при формуванні дільничних виборчих комісій.

У виборчих перегонах масово застосовувалися методи залякування, насильства з боку репресивних органів – міліції, прокуратури, судів, нахабно і відкрито переслідувалися ЗМІ. Здійснювалося масове насильство проти кандидатів у народні депутати від опозиції та журналістів і громадських діячів, незалежних громадських організацій. Апофеозом стало саме голосування, коли клановий режим перейшов до відкритих методів фальшування виборчих протоколів. Особливо це видно на прикладі фальшування, що відбувається у мажоритарних округах. Отже, висновок Тимошенко про те, що режим узурпатора Януковича став на комуно-фашистський шлях захоплення влади і здійснення відкритого заколоту, щоб до влади остаточно прийшов диктатор кадебістсько-гестапівського типу Янукович, який стоїть на чолі свої кліки, поза сумнівом є правильним.

Тому рішення Тимошенко оголосити голодування є вірним. Це з її боку – єдина можливість відвернути фізичну загрозу своєму життю з боку Януковича та його кліки і привернути увагу широкого кола громадськості та політичних кіл, як усередині держави, так і поза її межами, до ситуації в Україні. Але важливо підкреслити, що саме Юлія Тимошенко та її боротьба з режимом, її стійкість і міцність, не дивлячись на тортури – психічні, фізичні, емоційні, які здійснює проти неї правлячий режим, дозволяють не дати кліці Януковича перемогти на цих виборах.

Безсумнівно, об’єднана «Батьківщина» на чолі з Яценюком, «Свобода» на чолі з Тягнибоком та «УДАР» на чолі з Кличком, саме завдяки Тимошенко перемогли на виборах. Зараз на них лягає величезна політична відповідальність щодо негайних спільних дій для того, щоб сформувати єдину коаліцію, яка б відсторонила кліку Януковича від влади і врятувала життя Юлії Тимошенко. Якщо з нею щось трапиться, то це буде на совісті лідерів трьох опозиційних сил. У першу чергу це стосується Віталія Кличка. Він повинен був уже вчора підписати угоду про спільний план термінових дій з «Батьківщиною» та «Свободою». Бо не треба думати про якісь посади, а керуватися зараз лише інтересами української держави, української нації. Головним його помислом має бути те, як зберегти життя Тимошенко, як політичної постаті, що об’єднує всі антидиктаторські, антибандократичні сили в Україні. Час, відведений Кличку для прийняття рішення, дуже швидко минає, і він не повинен зволікати з вирішенням цих генеральних стратегічних завдань.

- На які дії після виборів здатен правлячий режим задля свого самозбереження?

- Диктаторський режим Януковича вже діє. Він зараз здійснює масштабні фальсифікації, особливо на мажоритарних округах, іде підтасовка протоколів. Зрозуміло, що на Сході та Півдні країни відбулося масове вкидання бюлетенів, що сплюндрувало результати виборів. Зараз режим перебуває у стані нокдауну, вони виявилися абсолютно не готовими до того, що український народ зможе об’єднатися для протидії правлячому режиму. Вони вважали, що вже одягли ярмо на українську націю, але народ України довів, що він спроможний боротися з диктатурою, що ми є європейською нацією, а не азійським стадом. Українці продемонстрували, що не будуть терпіти цей режим.

Задля свого самозбереження через відкриті репресії проти кандидатів від опозиції, проти демократичних сил, журналістів, засобів масової інформації, по тому, як розгортаються сили репресивних органів у Києві, ми бачимо, що режим готовий до силового сценарію розвитку подій і до активного наступу на демократичні сили. Швидше за все це може статися саме в Києві, де олігархатом чиниться шалений опір, щоб не дати можливості перемогти представникам опозиційних сил – «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу». Не можна виключати, що Янукович може дати наказ застосувати відкриту силу міліції, зокрема, «Беркуту», і навіть армії, щоб перейти до масового силового конфлікту, репресій, арештів і пролиття крові, щоб встановити диктатуру. Швидше за все він вже отримав підтримку для таких дій з боку трійки пострадянських диктаторів – кремлівського кадебіста Путіна, білоруського диктатора Лукашенка і представника вищої комуністичної номенклатури, казахського диктатора Назарбаєва.

Якщо Янукович встановить відкриту диктатуру, ці три махрових диктатора на пострадянському просторі, три комуно-кадебісти, підтримають свого сатрапа, який разом із власною клікою  хоче поневолити український народ та державу. Тому всім національно свідомим патріотичним проєвропейським силам потрібно готуватись до гідної відсічі цим зухвалим спробам з боку режиму.

- Якими, на Вашу думку, повинні бути невідкладні кроки опозиційних сил у цій ситуації?

- Ще раз підкреслю, що лідери трьох найбільших опозиційних сил, а саме Яценюк на чолі об’єднаної «Батьківщини», Віталій Кличко на чолі «УДАРу» та Олег Тягнибок на чолі «Свободи» повинні негайно почати діяти. Викликає подив те, що Яценюк і Тягнибок до цього часу не зробили спільної заяви щодо плану дій і не звернулися до лідерів інших національно-патріотичних політичних сил. Також незрозуміла позиція Кличка, який упродовж двох днів – 29 і 30 жовтня – мовчав і не зустрічається публічно для того, щоб ухвалити єдиний план дій і підписати угоду з «Батьківщиною» та «Свободою».

Сьогодні саме «УДАР» на чолі зі своїм лідером Кличком повинен продемонструвати відповідальність щодо майбутнього України. Потрібно вже сьогодні перейти до формування об’єднаної тріумвіратної коаліції, потрібно формувати спільні органи, відповідальний уряд, призначивши потужного прем’єр-міністра та керівників інших відомств. Необхідно вже сьогодні формувати відповідні органи влади. Не можна так довго чекати. Лідерам опозиції потрібно негайно ввести в дію 5 статтю Конституції і звернутися до Європейського Союзу, США, Канади щодо негайного арешту рахунків Януковича, його сім’ї та всіх, хто з ними співпрацює. Мова йде про фінансові рахунки, майно, нерухомість, всі активи, які вони мають за кордоном. Їх разом із сім’ями потрібно негайно зробити невиїзними і оголосити в розшук за системою Інтерполу.

Якщо опозиція і надалі діятиме так кволо, нерішуче та розрізнено, то вона втратить ініціативу, ту довіру з боку українського народу, яка їй надана. Потрібно вже сьогодні зібрати раду міських голів України і ухвалити спільне рішення про передачу влади на місцях. Потрібно вимагати зустрічі з Януковичем і негайного звільнення всіх політв’язнів, у першу чергу Тимошенко та Луценка. Слід уже сьогодні заявити про перші кроки в економічній царині, а саме про ліквідацію Податкової адміністрації. Потрібно негайно звернутися до посольств Росії, Казахстану, Білорусії з попередженням про невтручання у внутрішні справи України і про те, які негативні наслідки можуть настати для відносин України з цими державами.

Необхідно негайно звернутися до голови Нацбанку із запитом, скільки у нас є золотовалютних запасів і куди подів Арбузов третину цих грошей. Необхідно негайно зустрітися з прем’єр-міністром і попередити його про особисту кримінальну відповідальність щодо здійснення запозичень та вимагати від нього звіту, куди було подіто попередні запозичення. Також потрібно отримати інформацію про те, скільки є зерна в Україні, особливо продовольчого, і чи вистачить його для того, щоб пережити зиму. Слід негайно провести аудит енергетичного господарства, дізнатися, скільки газу перебуває у газосховищах, і чи зможемо ми, коли почнуться морози, втримати газову систему, та чи не почнеться перед Новим роком третій газават з Росією. Треба отримати від міністрів фінансів, енергетики, агропрому чітку  інформацію щодо ситуації із державним бюджетом 2012 року і можливостями сформувати бюджет 2013 року.

Також важливо отримати план щодо виплати пенсій і перевірити, чи не відбулося банкрутство Пенсійного фонду та зробити оцінку, чи спроможна Україна уникнути юридичного дефолту, офіційного банкрутства, чи можемо ми обслуговувати наші зобов’язання. Тим більше, що до 7 листопада треба погасити борг «Газпрому» за спожитий у жовтні газ та розрахуватися до 12 листопада із МВФ. Я вже не кажу про те, що у наступному році треба віддати МВФ 5,6 млрд. доларів. Це лише найбільш актуальні проблеми, які вже сьогодні потрібно вирішувати у всіх площинах, які стоять перед Україною.

Необхідно попередити Януковича: якщо він захоче використати армію, на чолі якої стоїть людина зі всіма ознаками манкурта, яничара і будуть застосовані танки, як в Угорщині у 1956 році чи у Чехословаччині в 1968 році проти народу, то його спіткає доля сім’ї Чаушеску, а може навіть і Каддафі. Йому навіть не світить доля єгипетського диктатора Мубарака.

Часу вже немає, на шальках терезів стоїть доля української нації, треба негайно діяти. Саме зараз лідери опозиції повинні продемонструвати, чи є вони реальними лідерами, а не просто ляльками, яких хвиля народного спротиву винесла на поверхню, або такими ж випадковими фігурами, як був Ющенко, Мороз, Порошенко, Кінах, Третьяков  та інші особи, які свого часу зрадили ідеали Помаранчевої революції. Хоча у 2005 році на Майдані вони били себе в груди і кричали, що виконають волю народу, але насправді ці очікування відверто зрадили.

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #41 Elena 29.05.2019 11:54
Шановні шукачі кредитів

Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: elenanino0007@g mail.com

Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Тривалість позики:
Номер мобільного:

Дякую вам і Бог благослови
Довіра
Олена
Цитувати
 
 
0 #40 olivia scarlett 18.01.2019 06:09
Привіт усім, я - Анабель по імені, і я живу в Техасі, США, я буду любити говорити про доброту Бога в моєму житті після стільки місяців, коли я намагаюся отримати кредит в Інтернеті, і я був розгублений, тому я став відчайдушним отримання кредиту від законного кредитора онлайн. Але, як Бог це зробив, я побачив коментар від одного, якого називають Генрі, і він говорив про цю легальну компанію, де він отримав свій кредит швидко і легко без будь-якого стресу, тому він познайомив мене з жінкою, яка називалася місіс Олівія Скарлет, яка контролює фірма під назвою Lending Point позичкової компанії, тому я подала заявку на суму кредиту ($ 170,000.00USD) з низькою процентною ставкою 2%, тому кредит був схвалений і зданий на мій банківський рахунок менш ніж за 24 години, тобто я зміг отримайте кредит, щоб мій розбитий бізнес працював, а також погасити рахунки, тому я раджу кожному з вас, хто зацікавлений у отриманні кредиту, швидко і легко зв'язатися з ним тепер по електронній пошті: lapomicrofinanc Або WhatsApp: + 19292227999, щоб отримати будь-який вид кредиту, який ви потребуєте сьогодні, спасибі, як ви читаєте це найбільше свідчення мого життя.
Цитувати
 
 
0 #39 Ryan Jeremy 12.05.2018 14:10
Привіт мій народ, я - Мартін з україни, я прийшов на сайт, щоб інформувати людей у моїй новій країні, що все ще є справжнім позикодавцем, як глобальна компанія, тому що я просто хочу сказати кожному та кожному, що вони повинні довіряти і повірити Глобальна компанія, в якій ви знаходитесь в світі гетто, я отримав сьогодні кредит у розмірі 50 000 доларів, будь-ласка, зв'яжіться з електронною поштою на сьогоднішній день, надішліть електронний лист (globalprovissi oncompany@gmail .com), і ця компанія є єдиною людиною, яка працює з правдою та чесністю.


Мартін
Цитувати
 
 
0 #38 Richard Wiley 06.12.2017 10:48
ПОРЯДОК ПРОПОЗИЦІЇ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ВІДПОВІДІ СЕЙЧАС
З АЛДО-ВЛАСНИМИ КОМПАНІЯМИ ПІДПРИЄМСТВ!
Чи були у вас відмовлено в наданні позики банками та іншими фінансовими органами? Тоді зв'яжіться з нами зараз
оскільки ми надаємо необов'язкові позики за мінімальною відсотковою ставкою в 2% у найкоротший термін
період, інший, щоб задовольнити фінансовий запит нашого численного заявника. Щоб подати заявку,
надішліть деталі нижче

1. Ім'я заявника у повному обсязі ......
Номер телефона 2. ..........
3.Address та місцезнаходженн я .........
4.Заправити на запит ..........
5.Реабілітація періоду ..........
6.Припозиція позики ..........
7. Країна ..........
8.Телефон ..........
9. Заняття ..........
10. Аге / секс ..........
11. Електронна пошта ..........

З вами зв'яжеться протягом 24 годин з
умови кредитування, як тільки деталі
були отримані. Надіслати деталі нам через
електронна пошта ... ecoloancustumer
PORYADOK PROPOZYTSIYI ZAPROSHUYETʹSYA VIDPOVIDI SEYCHAS
Z ALDO-VLASNYMY KOMPANIYAMY PIDPRYYEMSTV!
Chy buly u vas vidmovleno v nadanni pozyky bankamy ta inshymy finansovymy orhanamy? Todi zv'yazhitʹsya z namy zaraz
oskilʹky my nadayemo neobov'yazkovi pozyky za minimalʹnoyu vidsotkovoyu stavkoyu v 2% u naykorotshyy termin
period, inshyy, shchob zadovolʹnyty finansovyy zapyt nashoho chyslennoho zayavnyka. Shchob podaty zayavku,
nadishlitʹ detali nyzhche

1. Im'ya zayavnyka u povnomu obsyazi ......
Nomer telefona 2. ..........
3.Address ta mistseznakhodzh ennya .........
4.Zapravyty na zapyt ..........
5.Reabilitatsiya periodu ..........
6.Prypozytsiya pozyky ..........
7. Krayina ..........
8.Telefon ..........
9. Zanyattya ..........
10. Ahe / seks ..........
11. Elektronna poshta ..........

Z vamy zv'yazhetʹsya protyahom 24 hodyn z
umovy kredytuvannya, yak tilʹky detali
buly otrymani. Nadislaty detali nam cherez
elektronna poshta ... ecoloancustumer
Цитувати
 
 
0 #37 Mr. Carter Collins 27.05.2017 12:26
Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає
кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені
так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити
Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно
персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercredituni

ФОРМА DATA позичальника

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) Пол:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ПРОФЕСІЯ:
5) Ваш сімейний стан:
6) ТЕЛЕФОН:
7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ:
11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ:

зв'яжіться з нами :: cartercredituni
З найкращими побажаннями
Г-н Картер Коллінз
Цитувати
 
 
0 #36 azees 29.11.2016 06:48
зверніться для безпечної і незабезпечених кредитів.
Зайняти сума кредиту від $ 3000 - $ 5000.000.
вибрати з 1год - 20years як тривалість кредиту.
azeesabdul480@g mail.com
Цитувати
 
 
0 #35 Mr carter Collins 08.11.2016 16:39
Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видають
кредит приватним і корпоративним осіб. Ви були відхилені
так багато банків? Чи потрібна фінансування, щоб створити свій бізнес? робити
вам необхідно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібен
персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercredituni

ФОРМА ДАНИХ позичальника

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) СЕКС:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ПРОФЕСІЯ:
5) Ваш сімейний стан:
6) Номер телефону:
7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) КРЕДИТНА ЗАПИТ:
11) КРЕДИТНА ТЕРМІН:

зв'яжіться з нами :: cartercredituni
З найкращими побажаннями
Г-н Картер Коллінз
Цитувати
 
 
0 #34 davies ruth 04.11.2016 20:16
Кредити для всіх видів цілей
Ми пропонуємо мінімальну суму 10,000.00 доларів до 10 мільйонів доларів
При низькій процентній ставці 2%
позика
Термін: до 25 років в залежності від суми кредиту вам потрібно.
клієнти повинні
Бути старше про л 18 років
Ця угода є 100% безпеку для всіх clents
Для отримання додаткової інформації по кредиту, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
(Daviesruthfirm @gmail.com)
Цитувати
 
 
0 #33 Wilecia Berbana 27.10.2016 04:43
Яка неймовірна історія в моєму житті, я місіс Wilecia Berbana, в даний час живе в Нью-Йорку, США. Я вдова в даний час з трьома дітьми, і я застряг в фінансовому становищі. Останні два місяці мені потрібно рефінансувати і оплатити свої рахунки і деякі інші серйозні борги. Я шукав кредит в розмірі $ 650,000.00 USD, то я подати заяву на отримання кредиту в одному з позики компанії он-лайн, де я була афера близько $ 3,800,00 доларів США в кредитуванні в Великобританії, але коли я поставив скаржаться мій хороший друг сказав мені, що єдине місце, щоб отримати кредит на лінії ЗОЛОТО КРЕДИТНА фірми компанія 100% гарантія того, що, якщо я подати заяву в бізнес-кредит я отримати кредит без будь-яких затримок в угоді, так що я зробив, з відмінним страх в моєму серці, щоб не втратити гроші вдруге. Мої брати і сестри я хочу, щоб ви знали, що є ще хороші люди в світі, ми можемо довіряти і вірити на. За порадою мого друга, в якому я прошу компанію для отримання кредиту на минулому тижні, і на превеликий подив я тільки вчора отримав свій кредит. Моя надія і довіра була все пройшло, але тепер я нових є реальний кредит фірма ми можемо довіряти. Я використовую цю можливість, щоб повідомити вам, все, що, якщо ви потребуєте кредит, не йдуть десь так погано для кредиту. я знайшов реальний кредиту кредитор, який може допомогти вам, тому що HES сказав мені, що успіх суспільства є його гордістю я хочу, щоб ви хворі за кредитом в золоті ПОЗИКИ ФІРМИ. Ось компанія електронна пошта: goldloancompany І я обіцяю вам, що ваше життя ніколи не залишиться колишнім,
Я буду чекати, щоб почути ваше власне свідчення.

Пані Wilecia Berbana
Цитувати
 
 
0 #32 Wilecia Berbana 06.09.2016 11:37
Яка неймовірна історія в моєму житті, я місіс Wilecia Berbana, в даний час живе в Нью-Йорку, США. Я вдова в даний час з трьома дітьми, і я застряг в фінансовому становищі. Останні два місяці мені потрібно рефінансувати і оплатити свої рахунки і деякі інші серйозні борги. Я шукав кредит в розмірі $ 650,000.00 USD, то я подати заяву на отримання кредиту в одному з позики компанії он-лайн, де я була афера близько $ 3,800,00 доларів США в кредитуванні в Великобританії, але коли я поставив скаржаться мій хороший друг сказав мені, що єдине місце, щоб отримати кредит на лінії ЗОЛОТО КРЕДИТНА фірми компанія 100% гарантія того, що, якщо я подати заяву в бізнес-кредит я отримати кредит без будь-яких затримок в угоді, так що я зробив, з відмінним страх в моєму серці, щоб не втратити гроші вдруге. Мої брати і сестри я хочу, щоб ви знали, що є ще хороші люди в світі, ми можемо довіряти і вірити на. За порадою мого друга, в якому я прошу компанію для отримання кредиту на минулому тижні, і на превеликий подив я тільки вчора отримав свій кредит. Моя надія і довіра була все пройшло, але тепер я нових є реальний кредит фірма ми можемо довіряти. Я використовую цю можливість, щоб повідомити вам, все, що, якщо ви потребуєте кредит, не йдуть десь так погано для кредиту. я знайшов реальний кредиту кредитор, який може допомогти вам, тому що HES сказав мені, що успіх суспільства є його гордістю я хочу, щоб ви хворі за кредитом в золоті ПОЗИКИ ФІРМИ. Ось компанія електронна пошта: goldloancompany І я обіцяю вам, що ваше життя ніколи не залишиться колишнім,
Я буду чекати, щоб почути ваше власне свідчення.

Пані Wilecia Berbana
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити