altІнтернет буде грати ключову роль на майбутніх парламентських виборах. У цьому переконаний шеф​​-редактор Інтернет-видання «Обозреватель» Михайло Подоляк. В інтерв'ю «Телекритиці» Подоляк заявив, що саме Інтернет буде одним з головних ньюсмейкерів на цих виборах.
«Телебачення стало надмірно попсовим і відіграє допоміжну роль. Воно не генерує новину, а швидше її дограє, причому опускаючи на  максимально низький рівень. Інтернет продукує новину на високому рівні, потім телебачення цю новину максимально спрощує і несе в ширше середовище.ТБ не є сьогодні класичним ньюсмейкером, працює лише ретранслятором чужої новини», - пояснив Подоляк.
Разом з тим, шеф-редактор «Обозревателя» відзначив засилля чорних технологій в Інтернеті.   
Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #8 левша 29.05.2012 15:20
Дійсно інтернет стає все більш рушійною силою в просуванні інформації. Але треба враховувати,що не всі в Україні ще мають компютери, а особливо інтернет підключення. Ще є такі захолустя, де люди ще живуть в минулих часах і там дійсно треба, як казав відомий класик "Іти в маси", інакше нас жде черговий провал і розчарування бо ваші сусіди (особливо)похил і люди вірять в гречку, в Фірташа, Ахметова і т. д., які дадуть десь кусок, а десь дорогу, а там водогін і т.д. і т.п. Ось вам і купівля олігархами електорату. Це вже йде повним ходом. Ви тільки огляньтесь. Треба щодня, щогодони вести розяснювальну роботу "За які шиши і що потім буде".
Цитувати
 
 
+1 #7 Olena 29.05.2012 09:24
Цитую Алушта:
Верю только коммунистам ! за КПУ ! за правду ! под нару олигархов !

Як раз комуністи і породили олігархів, та, власне, вони ж ними і стали.
Цитувати
 
 
+2 #6 Shkapa 28.05.2012 20:37
Ой, надії не надійтесь на інтернет. Ідіть між люди.
Цитувати
 
 
-3 #5 Фася 28.05.2012 20:35
Интернет-это помойная яма.Какая такая головная роль?Ты,хлопец,уже живёшь в тупом виртуалом,в котором пасутся в основном школяры и студенты.Это-судя по большенству комментариев и лексике комментаторов.Жизнь-она не в пикселях,не в байтах,не в грязи,которая валится с монитора.Создали себе мирок-ну и ковыряйтесь в нём.Среди реала интересней.
Цитувати
 
 
+3 #4 Сандро 28.05.2012 20:18
Цитую Алушта:
Верю только коммунистам ! за КПУ ! за правду ! под нару олигархов !

По делам судИте, по миллионам невинно убиенных и заморенных голодом.
Цитувати
 
 
-9 #3 Алушта 28.05.2012 20:17
Верю только коммунистам ! за КПУ ! за правду ! под нару олигархов !
Цитувати
 
 
+5 #2 Сандро 28.05.2012 20:16
Пройде трохи часу й Інтернет поглине ТБ!
Цитувати
 
 
+5 #1 Ustym 28.05.2012 19:56
В Україні дуже гарні назви рік, міст, які несуть значення "обозреватель". Це - ріка Стир (німецьке "stieren" - глядіти), Гуйва (латинь "hui" - глядіти), Вижва (видіти), Смотрич (глядіти), зорити, оглядати, тощо. Любити мову - знати і пестувати. Обозреватель - Оглядач. Але, на що здатні слабкі духом і розумом?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити