На засідані ОВК 216 триває боротьба за чесний підрахунок голосів вибоців.
Поки в окрузі перемагає Ксенія Ляпіна. За її словами, "організована група" максимально затягує засідання комісії, вимагаючи перерахунку голосів.
Кандидат у депутати Ксенія Ляпіна розповіла Радіо Свобода про ймовірність вкидання на її окрузі 1000 бюлетенів-фальшивок та перешкоджання роботі 216 ОВК "організованою групою". 
За інф.: "Радіо Свобода"
  
Коментар оглядача порталу Воля народу Хоми Хруща:
"Зрозумівши, що Партія регіонів програла Київ, ставка на їхніх самовисуванців-тушок закінчилася ганебним провалом: на Банковій вирішили врятувати свого рядового «солдата Райяна» – Олександра Супруненка. Моторошно перебувати в місті, мешканці якого тебе не люблять і навіть ненавидять. Але Київ - не просто місто, це столиця України. Тому римське: «Хто володіє столицею, той володіє країною» для влади актуальне як ніколи.
Кияни показали своє ставлення до режиму, віддавши голоси опозиційним силам. Щоб хоч якось підсолодити пілюлю, Льовочкін – Клюєв дають зелене світло фальшуванню у 216-му виборчому окрузі. Олександр Супруненко бореться тут за мандат з відомою демократкою, опозиціонеркою Ксенією Ляпіною. Супруненко  - брат зятя екс-мера Л.Чорновецького, член його «молодої команди», її куратор  у парламенті.
Киянам відомі наслідки «чорновців». Саме вони, немов та сарана пройшлись по славетному місту. Знаючи про нелюбов киян до регіоналів, Супруненко не афішував факт свого членства у Партії регіонів і не позиціонував себе  в якості члена фракції  партії влади Верховній Раді.  Такий собі незалежний, бідний та пухнастий. Тепер, саме його приналежність до партії біло-голубих була чи не головним чинником волання особисто до пана Льовочкіна з проханням «дати добро на вкидання» сфальшованих  бюлетенів. Саме цим обумовлено затягування  підрахунку голосів. Лідирувала Ксенія, з перевагою десь на сімсот голосів. Раптом  Супруненко  «йде у відрив». Вкинули тисячу бюлетенів. Як стало відомо із конфіденційних джерел з штабу Клюєва – підготовлено ще тисячу. Чекають моменту. І це при тому, що у людей на руках відповідні протоколи з мокрими печатками.  А як із законом? Як відомо у «пацанов своє розуміння права». Для друзів дозволено все, закони існують, але для опозиції. Маразм «крепчает», він на марші. Чого не зробиш заради  спасіння іміджу партії влади і збереження хоч якогось плацдарму в Києві."
   

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 Кормчий 30.10.2012 18:49
Це міжнародні злодії, прикормлені Росією.
Цитувати
 
 
+2 #1 ПРохожий 30.10.2012 18:48
Народ, к оружию! Бей бандюганов, гони их АТУ!!!! из наше страні. ЗАВТРА БУДЕТ ПОЗДНО!! Все на Майдан, на улицы, на площади своих городов. Объявляется всегосударствен ная акция народного противостояния циничным фальсификациям кровосисей и яйцеголовых. СЛАВА УКРАИНЕ!!! БЕЙ ПидаРасов!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити