Телемарафон «Вибори 2012» на «5 каналі» розпочався 28 жовтня о 07:00 і триватиме щонайменше упродовж доби. Весь телемарафон НАЖИВО транслюватиметься в YouTube. «5 канал» стане першим телеканалом в Україні, який застосує цю технологію.
Трансляція відбувається з 7 ранку за адресою: YouTube.com/5channel
Завдяки трансляції на YouTube телемарафон "5 каналу" можна дивитися не тільки по телевізору або на комп'ютері. Трансляція буде досяжна для перегляду з БУДЬ-ЯКОГО мобільного пристрою - на всіх планшетних ПК та смартфонах: Windows, iOS, Android та Symbian. З будь-якої точки планети.

Сергій Бєлоусов, Agency of Internet Rights – офіційний партнер YouTube: «Спільно з 5 каналом проведемо онлайн-трансляцію інформаційного телемарафону «Вибори-2012». Завдяки новішим розробкам YouTube, мільйонам українців у всьому світі буде забезпечена можливість спостерігати за виборами в реальному часі».

Святослав Цеголко: «5 канал» завжди був інформаційним лідером виборчих перегонів в Україні. Вибори  2012 року не стануть виключенням з цього правила. Отже, парламентські вибори 2012 це вибір людей чи…..? З´ясуємо разом 28 жовтня на «5 каналі».

Ефір «5 каналу» буде наповнений тематичними сюжетами, оперативними повідомленнями у випусках новин про перебіг голосування у різних регіонах країни.

З 14:00 розпочнуться тематичні гостьові студії з експертами: хід голосування, роль соціологів, українські вибори у світі.

З 17 години марафон перейде у формат ток-шоу у павільоні «5 каналу». Перебіг подій на виборах, програми партій та кандидатів, порушення, створення більшості – теми обговорення із лідерами п’яти ключових політичних сил, представників громадськості та оцінок експертів.

Ведучі марафону Яна Конотоп, Святослав Цеголко, Сергій Дорофеєв, Роман Чайка планують, що тривалість марафону залежатиме від насиченості поствиборчих подій.  

Інф.: 5.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити