У неділю, 28-ого квітня, українська громада Чикаґо провела мітинг протесту проти режиму Януковича на підтримку всеукраїнської акції опозиції "Вставай, Україно!" Цією акцією співорганізатори – американський осередок прихильників ВО "Свобода", УГО "Помаранчева Хвиля" та ВГО "Нова Українська Хвиля" – задекларували свою солідарність побратимам в Україні та закликали до підтримки представників української діаспори в інших країнах світу, перебравши естафету в українців з Праги.

Над головами учасників мітингу майоріли державні синьо-жовті та бандерівські червоно-чорні стяги, а також прапори ВО "Свобода", а на плакатах мітингуючих можна було прочитати рішучі заклики до імпічменту Януковича, вигнання донецьких окупантів, припинення переслідування націоналістів, та щодо захисту української мови та історії. Підтримуючи доповідачів, присутні скандували гасла: «Банду – геть!», «Свобода» прийде – порядок наведе!», «Ганьба!», «Україні – українську владу!», «Україна – понад усе!».

                                             РЕЗОЛЮЦІЯ

Ми, учасники акції протесту «Вставай, Україно, Вставай, діаспоро!» в Чикаго, заявляємо про злочинне порушення Президентом, Верховною Радою й Урядом України Конституції і Законів України, конституційних та законних прав її громадян.

Протягом 3 років, узурпувавши всі гілки влади в Україні, донецький клан українофобів та бандитів систематично працює на знищення української державності на незалежності, намагаючись повернути Україну в лапи східного окупанта та ярмо митного союзу з Росією.

Ми, учасники мітингу категорично проти:
-Митного Союзу з Росією
-Змін Конституції України шляхом замовного міфічного референдуму
-Здачі Росії Української Газотранспортної системи України  
та вважаємо ці ініціативи режиму Януковича ДЕРЖАВНОЮ ЗРАДОЮ!

Ми висловлюємо свою підтримку всеукраїнській акції протесту «Вставай, Україно!» та закликаємо українців в Україні до акцій непокори та боротьби з бандитським режимом Януковича. Ми засуджуємо антиконституційні дії банди при владі, політичні репресії проти незгідних з її політикою патріотів, її намагання знищити нашу мову, переписати нашу історію, знищити наше село та довести до зубожіння середній клас українців.

Ми закликаємо очільників світового українства розбудитися врешті від летаргічного сну, оговтатися від переляку та розчарування результатами Помаранчевої революції та закликаємо діаспору до рішучих дій, до акцій протесту проти антиконституційних дій влади кримінального елементу в Україні, заклику до уряду країн їхнього перебування стати на захист демократії в Україні.

Ми надалі уважно стежитимемо за розвитком подій в Україні, негайно  на них реагуватимемо та своїми  акціями та діями підтримуватимемо націоналістів й патріотів України, які відсторонять від влади банду злодіїв та українофобів Януковича та захистять конституційний лад в українській Україні!

УКРАЇНА – понад усе!

Наталя Ярова, Чикаго, для “Волі народу”


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити