Іван Буртик, США: Я ВІРЮ В ДИВО!
Час жартів закінчився. Я вірю в силу  і мудрість нашого народу.
Я непохитно вірю в диво, що здійсниться 21 квітня 2019 року, у часі виборів Президента України. Чому? Тому, що то не було планово, а припало саме у день Христового Воскресіння і, як у слова Христової науки повірив світ, так цей день стане святом українського народу, в якому він прославится перемогою над злом. Чудеса стаються щоденно, як у житті народів, так і у природі, тільки ми їх не спостерігаємо, бо нас навчили, що це природні явища.
Я вірю в силу  і мудрість нашого народу, бо він зумів пережити вікову неволю, не втративши надії на визволення, то й зараз, жодна пекельна путінська сила, не всилі її угробити. Час жартів закінчився, а мудрість народу, розбудила реальність,, він став перед рішення вибору. Чи має обрати досвіченого провідника народу П. Порошенка, чи коміка - сміхотвора Зеленського?

Прихильні й дружні країни до нашого народу з великою увагою спостерігають за розвитком складних рішень нашої нації. Чи справді ми дозріли і маємо по праву належати до кола вільних народів світу? Чи залишити його призначеній жорстокій долі?  Рішення і вибір за вами, рідні українці! Тож ідіть масово до виборчих дільниць. Йдіть з розумом, щоб зберегти волю нації та не осоромити і не скривдити нащадків наших.

Президент Порошенко почув і зрозумів ваш болючий голос. Я вірю,  він щиро обіцяє, як свої, так і полтичні добрі зміни для добра народу та держави.

Голос патріотичних українців, свідомо закликає дати Президентові другу можливість, бо менше зло багато легше справити, як велике зло.

Боже допоможи!

Іван Буртик, США

Коментарі

 

Коментарі  

 
-3 #2 Ігор 18.04.2019 12:27
Білшого зла не буває, те що зробив барига, а це 50 євро на місяць, щоб цей мародер жив на таку пенсію до кінця своїх днів. На нари його з конфіскацією.
Цитувати
 
 
0 #1 Varnak 18.04.2019 12:24
Жертви зомбування.
Звідки ви взяли, що Порошенко зло?


Підсумки та парадокси останніх п’яти років
Олег Шимко

"Ну, спробуємо ще раз підсумувати.

5 років “розкрадання армії” перетворюють 5000 голих і босих бійців, яких годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років “мародерства” в “Оборонпромі” дають “Вільху”, “Нептун”, “Квітник”, “Берест” та іншу високотехнологі чну зброю.

5 років “страшної корупції забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень, приносить в бюджет дивіденді від компаній на кшталт “Укрнафти”, котрі їх ніколи не сплачували.

5 років “знущання з простого народу” призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок, переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років “офшорів” Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від “Рошен” та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років “розвалу банківської системи Гонтаревою” відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і, що характерно, не падає разом із російським рублем. (І, до речі, хто коли останній раз чув про “обнальників”?)

5 років “домовленостей з Путіним” та “небажання завершити війну” призводять до багатомільярдни х втрат Росії від санкцій, і ще багатомільярдни х втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін…

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох – ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під “боротьбу з корупцією”, “свободу слова”, “продовження справи Майдана”, роблять з громадянина овоч.

17.04.2019
https://tverezo.info/post/94199
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити