Портал ВОЛЯ НАРОДУ публікує інтерв’ю політиків та
    авторитетних представників громадськості на найактуальніші
    теми, які є визначальними для стратегії України.
    Пропонуємо Вашій увазі відповіді на запитання ВН

    відомого письменника,  а, аа     громадського і політичного діяча, 
    народного депутата України I, II, IV-VI скликань , академіка 
    Міжнародної Академії Науки, Освіти, Промисловості і Мистецтва
   
в США, голови Національної спілки письменників України
   
В олодимира ЯВОРІВСЬКОГО1. Яким має бути механізм контролю народу за владою?

– Сьогоднішня влада є безконтрольною. Вона діє за ширмою, хоча всі розуміють, що фундаментальний постулат демократії – прозорість і доступність   людини до влади. Доказ цього  – може, перший доказ – стався у 2004-му році на Майдані, основним гаслом якого було: «Влада повинна бути прозорою!». Саме воно, власне, вивело людей на Майдан як одне з найголовніших. Бандити і злодії вже впевнено захоплювали  владні місця, намагалися цілковито захопити керівництво на всіх рівнях. Саме тому другим гаслом Майдану  стало: «Бандити мають сидіти в тюрмах!».  Отож, простолюду вже допекло.
   
Які механізми сьогодні можна було би ввести, для того щоб розпочати, бодай, з якогось контролю народу за владою? Якщо це контроль, то він, в першу чергу, має бути над тими, хто вже обраний. Сьогодні в Україні навіть не говориться про те, щоб прийняти прозорий і зрозумілий законопроект про відкликання народного депутата. У  Верховній Раді за нього може набратися  два-три десятки голосів.  А такий механізм має бути, бо депутат після його обрання стає «індійською священною коровою», до якої не можна навіть  доторкнутися.
Те саме стосується і президента. Я кажу, в даному випадку, про виборні посади, тому що всі решта (уряд, міністерства, обласні та районні адміністрації)  є похідними.   Народ обирає парламент і президента, Верховна  Рада обирає прем'єра. Решту виконавчої влади призначає президент, або ж його  багатоступенева челядь. Ця модель  для України є вкрай шкідливою і небезпечною, якщо врахувати, що в парламенті штучно (і протизаконно!!!) створено пропрезидентську більшість – вся влада замкнена лише на президента. І підконтрольна лише йому одному.
Про народ, який обирав і президента, і депутатів – знову забуто.
Та парламентська  більшість, яка є сьогодні, ніколи не прийме, наприклад, законопроект про імпічмент президента. Якби подібні законопроекти були введені, тоді навіть чиновнички нижчого рівня зрозуміли б, що народ має важелі впливу на владу.
 Якщо народ міняє президента, то він міняє і всю команду влади. Він може поміняти і розстановку сил в парламенті. Тоді народні депутати знали б, що завжди є можливість їх відкликати. А це, у свою чергу, тягне за собою відкриті списки, тобто, кожен депутат іде по «мажоритарці», але від імені партії, і тільки партія його рекомендує, і його відкликання накладає певні обов’язки на партію.
Але все те, про що я говорю – знову  забуто в проекті нового закону про вибори. Свідомо "забуто". Щоб зберегти  монополію Партії регіонів і її безконтрольність.
 
2. Які зміни потрібно внести в Конституцію України?

-
Я переконаний, що найперший варіант Конституції України, прийнятий у 1996 році,  був найкращим. У ньому потрібно було  лише чіткіше розставити деякі певні акценти. Але  висока якість  Конституції визнавалася всіма, навіть Венеціанською комісією, Конституція України 1996 року – одна з найкращих у Європі.
Її не треба було чіпати,  не вносити  поправки  під політичну кон'юнктуру,  що склалася в грудні 2004-го року. Це робилося, щоб розрядити  тупикову ситуацію щодо третього туру президентських виборів, і поправки до Конституції голосувалися одним пакетом, із рішенням про третій тур виборів президента, що є абсолютно неприйнятним.
Але вносити сьогодні поправки під сильного (чи несильного) Януковича?.. Я переконаний, що потрібно взагалі накласти мораторій на зміни до Основного закону країни. На мою думку, треба повернутися до першого варіанту Конституції. Перехідні положення вже давно відпали. Обов’язково має бути зафіксовано, що жодні військові бази не повинні перебувати на території країни, в тому числі й російські.
 
3. Як реформувати партійну систему в Україні в інтересах народу?

- Я переконаний, що певні преференції повинні мати партії, які пройшли до парламенту. Думаю, потрібно підняти виборчий бар’єр, який зараз становить 3 відсотки, для того, щоб дрібні партії не «бовталися» під ногами.            
Знаю, що є багато опонентів підняття прохідного відсотка серед  маленьких, кволих партій.  Чому  так думаю?
Зараз маленьку партію можна купити за 500 тисяч гривень, забрати всі документи і стати її головою. Такі партії в більшості ситуацій нічого не вирішують, але іноді складається так, що кілька  народних депутатів, обраних від  дрібної партії можуть впливати на долю держави і нації.

Саме у них  може опинитися  ця «золота акція». У нас таке бувало не раз. Це є неприпустимим. Тому треба підняти виборчий бар’єр. Держава матиме 4-5 сильних партій, які будуть між собою конкурувати. Мати сьогодні близько 200 партій і не мати толку в Україні це політичний маразм.Звідси й середовище для "тушок", політичних зрад, аморальності нашої політики.

 4. Яким Ви бачите механізм об’єднання української нації?

- Найголовніший механізм об’єднання української нації – це категорична  заборона провокацій політиків щодо вигаданого "протистояння"  українських  Сходу і Заходу, щодо роз’єднання України.
Її не  треба  штучно роз’єднувати з політичного егоїзму чи українофобської тупості – і тоді проблеми об’єднання не буде взагалі!
Можу засвідчити, як учасник всіх подій протягом останніх 20-ти років, що на початку 90-х, коли я їздив у Донеччину, Харківщину, Одещину, Миколаївщину, Крим, Луганщину, я ніколи не чув навіть натяку на існування тоді мовної проблеми. Ніхто ніколи не говорив, що в Галичині, мовляв, «бендеровци», а на Сході – «москалі».
Люди просто хотіли кращого життя. Це вже пізніше бездарні політики, яким нема чого запропонувати суспільству в економіці, стали чіплятися за найпримітивнішу ідеологію, яка тільки може бути.
Ще раз наголошую: тезу роз’єднаності внесли політики, які не мають інших ідей, крім цієї. Вона лежить на поверхні, її підтримувала російська імперія впродовж 350-ти років. Треба було Україну рвати і ділити – по церковних лініях, за мовними і етнічними ознаками, за стилем побуту, звичаями, рівнем патріотизму і тому подібне.

Ще один конструктив, що варто було б зробити для розумної влади – визначитися з нашою історією. Хай її визначають не політики, а історики. Нехай чітко скажуть: ті, хто боровся за незалежну Україну, повинні стати, в тій чи іншій мірі, національними героями. Так, зроблено всюди.

Я нагадаю про Ізраїль. Британія категорично виступала проти створення держави Ізраїль. У той час було багато терактів, навіть висаджено в повітря цілий британський готель та британські пароплави. І ті люди, яких Британія тоді називала бандитами, сьогодні майже всі стали національними героями, як, наприклад, Бегін – перший президент Ізраїлю. Тобто, це має визначати нація, а не держави-сусіди чи хтось інший.
Але я ще раз наголошую, що встановити істину мають історики. Потрібно дати їм можливість написати історію. Її не має писати чи переписувати Табачник чи будь-хто інший. Нам потрібна одна-єдина історія і люди мають знати: це наша історія. В ній, звичайно, має бути і Донбас, можливо, варто згадати і Юза,  Стаханова. Але потрібно говорити і про  Мазепу та  Бандеру, про  УПА, про наших національних героїв. Це робиться не за один день.
Неприпустимо кидатися з однієї крайнощі в іншу! То є Велика Вітчизняна війна, то її немає; то є тільки друга світова війна… Треба виробити одну історію, яка має об’єднати українців. Я розумію, що це не так легко зробити. Може бути певний опір проросійських «яструбів», які у нас є в Україні. На то має бути воля держави, яка  повинна сказати: «Тихо!!! Вчені довели що це було ось так і так, годі уже  більшовицьких  стереотипів!». Ми будуємо Україну, будуємо державу, будуємо її не з нуля, а на базі нашої чесної історії.


Що нас ще може об’єднати? Покращення життя, авторитет України і українця, який виїздить за кордон. Але найголовніше – прибрати все, що нас роз’єднує. І тоді все стане на свої місця.  
 
5. Як необхідно реформувати виборчу систему і відділити владу від бізнесу?

- Це, мабуть, найскладніше питання. Тому, що бізнес в Україні дуже часто буває прихованим, записаним на якихось далеких  чи близьких  родичів.   

Виборці повинні на виборах сказати бізнесменам: «Ні!» Адже те, що ми зараз маємо у Верховній Раді, пов’язано тільки з тим, що в неї прийшли бізнесмени.  Наведу останній приклад з бізнесменами із БЮТу. Прийшло і багато  нормальних бізнесменів, які своїми руками збудували чесний, успішний  бізнес,  нічого не крали. Їм зараз ставлять вимоги: або ти покидаєш БЮТ, переходиш до нас, або ми, влада, знищимо твій бізнес повністю, а то ще й сфабрикуємо кримінальну  справу.  І на цьому вся їхня "недоторканність" та  незалежність закінчується.
Більшість  депутатів, хто сьогодні пішов з БЮТу, це, в основному, люди, які мали бізнес, тому першими капітулювали.
Це, по-перше, наука для партії: не треба включати крупних бізнесменів у свої списки.
По-друге, треба щоб самі виборці побачили, скільки бізнесменів у партії – чи то в «Регіонах» чи в БЮТ – і проаналізували. І зробити висновки під час виборів.
Сьогодні в  ПР, здається, вже шестеро чи семеро людей, які входять в число найбагатших людей Європи. Все є абсолютно зрозумілим. Через те треба за ті партії не голосувати або вимагати виключення цих людей із списку.
У людей, які не мають бізнесу, «розв’язані» руки, вони можуть захищати не тільки національні інтереси, а, зрештою, і нормальний бізнес. І конкретну людину через законодавство. Причому, не бізнес  якогось конкретного мільярдера, а український бізнес.
 

6. Яка ідеологія має бути провідною для України?

- Українська. Я переконаний, що ніяка інша ідеологія панівною (чи домінуючою) не може бути: ні комуністична, ні ліберальна, ні соціалістична. Найголовніша ідеологія – це любов до України, це національна гордість, це введення України в Євпропейський Союз, введення України до НАТО, введення України в число передових сильних країн. І в нас є на це колосальні шанси.   

Найбільша проблема, яка сьогодні є у людства – це навіть, не газ, не бензин, не нафта, а продовольча проблема. Ми вже починаємо відчувати нестачу тієї ж гречки і т. п.  І в України є чудовий шанс скористатися цим сьогодні – ввести в сільське господарство нові технології. Адже наше село сьогодні загнане в глухий кут, воно, фактично, конає. Якщо цим шансом Україна не скористається, буде дуже кепсько.            
 До речі, Янукович заявив, що з 2012 року він вводить продаж землі. То вже сьогодні можна сказати, що землю хапане, купить, підгорне під себе невеличка купка багатих людей в Україні, а збіднілий український селянин (з козою й куркою в господарстві) знову залишиться без землі і знову перейде в категорію наймитів або й жебраків. Тому що при нових технологіях стільки людей, як було в колгоспах, на цих гектарах буде не потрібно. А куди їм подітися?
     Сьогодні має бути, так би мовити, українська ідеологія «економічного націоналізму», в патріотичному розумінні цього слова, така, як, скажімо, у Франції.
   
7. Які найголовніші здобутки і втрати України за 20 років відновленої державності?   

- Здобутків, на жаль, дуже мало. Їх можна порахувати на пальцях. Звичайно, в юридичному сенсі, Україна все-таки існує, як держава,  її визнали всі, про її існування знають не лише, як про місце Чорнобильської катастрофи і батьківщину братів Кличків.

Але,  варто взяти до уваги, що  п'ятдесят мільйонів  високоосвічених  українців, здобувши свободу, відновивши свою власну державу, мали б за двадцять років зробити стрибок у нову якість, навіть здивувати світ своїми економічними та культурними успіхами.  
Ми не зробили того, що блискавично зробила  збідніла до краю  Грузія, яка вихопилася  з-під впливу Росії і творить економічне диво. Ми не зробили того, що зробила Польща, яка пішла на радикальні економічні реформи, навіть, на шокову терапію.
У нас же, крім балачок і державних великомасштабних крадіжок, фактично, нічого не відбулося. Раніше ми трішки ворушились, наприклад, українська мова більше використовувалася у всіх сферах життя. Сьогодні – колосальний відступ.  Тобто, ті малесенькі успіхи в реставрації нашої історії за президентства Ющенка, які були, на жаль, виявилися тимчасовими, тому що не стали фундаментальними, закріпленими раз і назавжди. Варто було помінятися владі – прийти Януковичу, і всі ці малесенькі здобутки було блискавично знищено кількома людьми: Табачником,  Колесніченком,  Симоненком, Болдирєвим, Царьковим та іншими.
    Через те, мені як людині, що брала найактивнішу участь у проголошенні незалежності, голосувала за неї і боролася, дуже прикро. Якби мені хтось сказав у 1990-1991 роках, що через 20 літ ми будемо мати таку владу і таку ситуацію в Україні, я би ніколи не повірив. Але це сталось.

Завершую. Я вірю що все це тимчасово, що це остання помилка українців. Ця влада, яка прийшла,  вже зрозуміло кожному – абсолютно  не здатна  на докорінне реформування  країни. Вона лише говорить про реформи, але вона не знає, що треба робити. Жодного продуманого кроку на завтра немає. Одні балачки про те, як було погано при Юлії Тимошенко. Створюється комісія, яка буде розслідувати, чому було укладено газові угоди. Але, вибачте, ця влада, віддавши на 25 років Севастополь, недавно заявила, що газу буде стільки, що «черпаком його можна буде брати». Виявилося, що це черговий міф. Дилетанти і кон'юнктурники  при владі.
Вони думають, що прийшли надовго.
Хай прислухаються до наростаючого протесаного гомону народу…  
 
  

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #9 Павло 04.09.2013 12:20
Пока не будет решена главнвя проблема - Воспитание Подрастающего Поколения - все правильные высказывания - демагогия.
22 роки! Що зроблено для розв'язання цієї проблеми?
Цитувати
 
 
0 #8 Иван86лет 31.07.2013 08:50
Общетвенно-политический строй в Украине
уже сформировался!И никакие политики его уже не изменят! "Воля народу"вытащила на
Свет Божий "оранжевый букет".Одни имена:
Луценко,Огрызко ,Яворивскиий приводят в уныние! Народ живёт в социализме СССР и
не может понять кому нужно так ломать людей через колено!И политики это знают,
потому и "гудят"о необходимости в новом
поколении людей!Т.е.для возврата из соц. в капитализм, советские люди не годятся!
Ну,что же,господа:жуйт е свою жуйку и дальше!Главное для вас выполнить 1й пункт
вашего Бизнес плана:сесть во власть!А дальше "бабло"само потечёт рекой.Из-за этого и полит.борьба в Украине!
Цитувати
 
 
0 #7 Людмила К. 02.04.2012 00:08
Володимире! Ваш віз дуже відстав того, чим живе народ. Знайдіть в Інтернеті Програму дій українського народу з 2012 року, то, може, щось зрозумієте.
Цитувати
 
 
0 #6 віктор 07.05.2011 16:57
ЩЕПЛЕННЯ (ПРИВИВОЧНИЙ) ГЕНОЦИД ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ- СЛОВ*ЯН

УКРАЇНА ПОВТОРЮЄ ШЛЯХ ВЕЙМАРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ 30 РОКІВ 20 СТ. ЇХ МОСОВИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ , ЗЛОЧИННИМ РЕЙДЕРСТВОМ ,ПРОДАЖНІСТЮ ЧИНОВНИКІВ , ПАРАЗИТИЗМОМ І РОЗБЕЩЕНІСТЮ
" МАСОНСЬКОЇ ЕЛІТИ" СПЕЦІАЛЬНИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ У КЕРІВНІ СТРУКТУРИ ВСІХ РІВНІВ , ДЕГЕНЕРАТІВ , ЗБОЧЕНЦІВ , ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ І ОСІБ " НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ".
ТОДІ ПРИЙШОВ АДОЛЬФ ГІТЛЕР.
В ЧИЛІ ПРИЙШОВ АУГУСТО ПІНОЧЕТ.
В ГРЕЦІЇ ПРИЙШЛИ ПОЛКОВНИКИ
ХТО ПРИЙДЕ В УКРАЇНІ ??????????.
ЗА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ; МАЗЕПУ-АДОЛЬФА-ДЖУГАШВІЛІ-ПІНОЧЕТА-ЛУКАШЕНКО В ОДНІЙ ОСОБІ-В КРАЩИХ НАЦІОНАЛЬНИХ- КУЛЬТУРНИХ-ІСТОРИЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ТРАДИЦІЯХ/

Вакцини існують трохи більше двухсот років,і весь цей час не стихають суперечки
про їх ефективність щодо примінення.При тому в нашій країні склались злочинні традиції вакцинувати “всіх підряд,через зручності з організаційної точки зору” що приводить до плачевних результатів? Коли до 90% дітей захворівших дифтерією знаходяться “правильно і своєчасно” привитими.
Туберкульоз теж не хоче “знищуватись” не дивлячись на протизаконну медичну допомогу, що надається в роддомах нашим дітям обманом БЦЖ-вакцини в перші дні життя. Особливі хвилювання викликають ті факти, що свідчать про проведення на наших дітях “широкомаштабни х випробовувань безпеки” нових вакцин під пристойною пропозицією “календарних щеплень”. І Україна посіла перше місце у світі по активній формі туберкульозу. Мої прогнози 1989-1993рр.
І на сьогодні , в Росії проводять прививки під виглядом профілактики , як будто би для попередження раку грудей, та матки.
Україна на черзі за цими прививками . . Прививки двох видів;
1. Так от, перша прививка буде являтись обов*язковою в школах, наукових закладах, роботах,- дівчатка ,та жінки з 10 до 30 років/
Ці прививки співпадають з прививками якими стерилізували дівчаток, та жінок дітородного віку,- Мексики , Нікарагуа , Іраку і так далі.
Дія на організм; Створення в організмі постійної так названої “хибної вагітності”
і відторгнення плоду на 3-4 місяці вагітності. Крім прямої дії, дана прививка має велику психологічну дію, так як багаточисельні викидиші на пізніх строках вагітності створюють панічний страх перед самою можливість вагітності.
2. Прививки розраховані на жінок старше 40 років
Імуноглобулін людини, та препарати ГМО
Вплив на організм ; Різке збудження імунітету з допомогою введеного “ молодого” імунітету , з наступним, на протязі 2-5 років різким його зниженням ( без підпитки “молодого імунітету”) до нуля , то єсть , не можливістю організму протистояти інфекціям. ( СНІД) . Україна знову посіла перше місце в Європі по захворюваності на СНІД.
ЗНАЙ!!! ПО ЗАКОНУ НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА ПРОВОДИТИ ВАКЦИНАЦІЮ
ДІТЕЙ, ТА ДОРОСЛИХ НАСИЛЬНО!!!!!!! !
Батьки повинні знати , що практично після усіх прививок мозок дитини зазнає пошкодження. В 1993 році вперше в Україні зафіксофано дегенерацію нейрогенома еволюційно стабільної структури, яка контролює інтелект людини, тобто мозок. Що слідує за цим,-інтелектуальне виродження нації. Що ми будемо пожинати на початку третього тисячоліття-і буде продовжуватись при повній підтримці народу
Прививки-це ще й інструмент, який виконує дві функції. По-перше,пропускаю чи дітей через прививки, приховано скоротити населення України до-5млн., та Росії -до 15 млн. до рівня запланованого світовою закулісою.
І не тільки України і Росії- а і всієї планети.
До 2025-2030 років в Україні залишити 22-26 млн. населення. До 2045-50 років до 5 млн. рабів. Читайте мої наукові роботи , та прогнози 1989-1993 років,- до 2050 років.
Друга функція-ослабити роботу мозгового апарату,коли людина буде не в змозі мислити самостійно.Тобто виростити нове покоління людино-тварин. Які тупо повинуються своїм хазяям,- бездумних, бездушних, покірних рабів. Таких людей легко зомбувати ; управляти ними як заманеться катам Українського ,та Російського народу- синам диявола.Тому то й іде стравлення українців, та росіян,-таким чином відволікаючи від страшних проблем двох братніх народів.Іще одне,-використовувати Росіян ,та російськомовних громадян в ролі жандармів проти поневолених народів .- своїх націй.
Прививки які мають інородні протеїни, будучи вприснуті в кров, міняють структуру генів людини. Звідси привиті отримують відхилення в психіці, які проявляються в різних формах,та різних періодах життя людини , коли відкривається з віком шизофренія, та інші види захворювань які проявляються через 5-40 років після прививки.
Так в 50 роки в США були проведені щеплення найбідніших верств населення від поліомеліту, дослідники виявили потужний імуноподавлювач ; вірус СВ-40 . Десятки міліонів американців які отримали ці прививки з цією страшною добавкою вже померли. Саме в ракових пухлинах мозку була виявлена добавка вірусу раку СВ-40. Також вона була виявлена у хворих на білокрів*я. Так от , вдумайтесь, чому по радіо, телебаченню в маршрутках.- народ волає про допомогу своїм маленьким діткам , хворим на різні види онкологічних захворювань. Коли ж ці маленькі створіння отримали ці страшні недуги?
Так проводячи експерименти на живих людях, впевнених в тому ,що без прививок вони загинуть від холери,чуми,пол іомеліту чи іншої напасти, яку їм обов*язково приправлять в будь які медичні препарати, прививки, чи продукти харчування, парфюмерію і так далі. Таким чином ,комбінатори відпрацьовують схеми мозгового підкорення сатаністам великих мас народу. Мало кому приходить в голову,що прививки-це ще і спосіб прихованої ліквідації сотень міліонів людей, які є зайвою частиною людства , яка перегружає планету. За нашими прогнозами вакцини, медичні препарати, які поставляються, та будуть поставлятись в Україну і які є рекомбінантними генно-інженерними вакцинами, мають ряд отруйних речовин-консервантів; солі ртуті, гідроокис алюмінію, полісорбентів та інше. Що ще заховають генні інженери у вакцини ? Добре відомо що можна підселити туди ген будь якого онкологічного захворювання, чи ген будь якого іншого захворювання.
І не тільки у прививки. Уже розроблені прививки в каплях, захворювання очей, серця, печінки і так далі. При тому, що поставщиками цих вакцин є формацевтичні фірми іноземних держав, приватні фірми, які за прибутки готові виробляти ,та постачати любий непотріб.
Тому ми звертаємось до всіх людей,-офіцерів, прапорщиків, мічманів, сержантів і старшин, рядових,-АРМІЇ ,МВС ,СБУ ,та всіх силовиків, у вас також є дружини ,діти , внуки , правнуки.
Нас рішили знищити і це вже не жарт. Ваших дітей будуть вбивати разом з нашими.
Тому у вас є вибір; або допомогати вижити своєму народові. або купувати гробики своїм дітям,внукам.правнукам-------------------------------------------------------------------
СПАСІТЬ СВОЇ ,ТА НАШІ ЖИТТЯ.
Фонд Рокфелера виділяє міліарди доларів на розробки в напрямку винищення зайвої частини населення (слов*ян), натомість отримає життевий простір України ,та Росії---------------------------------------------------------------------------------------------
Читайте; www . rusprav.org сайт моїх російських колег
www. personal-plus.net форум статті = soko1
ДУМАЙ УКРАЇНЕЦЬ З РОСІЯНИНОМ , КИНЬТЕ ЧВАРИ, ВАШІ ВОРОГИ,-
СХОДНЯКИ ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ УКРАЇНИ ТА РОСІЇ .
1989- 2010 років.

Директор МП ( ВІЗИР ) наукового центру(СТРАТЕГІ ЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ-АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ) моя адс. Віценко В.П.

Передавайте мої статті в інтернеті друкуйте та розповсюджуйте їх/
Вимагайте моїх виступів по телебаченню та радіо БЕЗФІНАНСОВІ ПРОЕКТИ;
ЕКОЛОГІЯ – ЕКОНОМІКА- С/Г- АРМІЯ ТА ОЗБРОЄННЯ та інше /
Буду вдячний за допомогу нашому центру; ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ДЕКІЛЬКА ХОРОШИХ НОУТБУКІВ ДЛЯ ВІДРЯДЖЕНЬ МОЖНА Б/В.
З ПОВАГОЮ ДО ВАС СЛОВ*ЯНИ , ВАШ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
Цитувати
 
 
+1 #5 Олександр 30.04.2011 11:37
"Дилетанти і кон'юнктурники при владі." Воістину так - і є, і були. Якщо не можеш, то вийди звідти і чесно все визнай, і покайся, що займав чиєсь місце...
Цитувати
 
 
0 #4 Serg 29.04.2011 19:29
Вважаю Яворівського послідовним демократом, який робить більше за інших. Але в БЮТ він, навряд, чи на щрось впливає
Цитувати
 
 
+1 #3 Олександр 29.04.2011 19:18
Символічна остання фраза - "Хай прислухаються до наростаючого протесаного гомону народу…" Чи не правда? Погомоніли, та й розійшлись...
Цитувати
 
 
0 #2 Олександр 29.04.2011 19:16
Шановний пане депутате! Ви 20 років при владі. Що ви зробили за цей термін, щоб виконати те, про що ви патякаєте?
Цитувати
 
 
0 #1 Олексій 29.04.2011 18:04
На мою думку, саме Володимир Яворівський може примусити так званих патріотичних лідерів діяти в одній "упряжі".
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити