Збірна України виграла за сумою двох матчів - 3:1, уперше зумівши подолати раунд плей-офф відбіркового циклу
У Маріборі (Словенія) 17.11.2015 завершився матч-відповідь плей-офф відбіркового турніру Євро-2016, в якому збірна України зіграла внічию з командою Словенії - 1:1, і вигравши за сумою двох матчів (3:1), вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи.

Матч проходив у дуже брудній боротьбі, де суперники по черзі грубо фолили один на одного. Призвідником масових провокацій стала збірна Словенії, але час від часу, українці відповідали на провокації суперника.

Словенці зуміли відкрити рахунок уже на 10-й хвилині гри і до кінця тримали в напрузі суперника й ситуацію на полі. І лише на 8-й хвилині, доданій арбітром до основного часу гри, гості скористалися позиційною помилкою суперника, вийшли втрьох на голкіпера і вирішального удару завдав Андрій Ярмоленко - 1:1.

Таким чином, збірна України виграла за сумою двох матчів - 3:1, вперше зумівши подолати раунд плей-офф відбіркового циклу Євро або ЧС.

Збірна України виступить на чемпіонаті Європи у Франції, який відбудеться з 10 червня по 10 липня 2016 року.