Журналіст Павло Січкар привернув увагу до громадської думки щодо шляхів подолання корупції
Павло Січкар нагадав результати минулорічного соціологічного дослідження, згідно з яким більше третини українців вважають, що найкращий спосіб боротьби з корупцією - це розстріл.
Такі результати опитування, проведеного рівно рік тому Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення видання ZN.UA.
У цілому українці не підтримують введення смертної кари, але можливість такого покарання за корупцію викликало більше позитивних відгуків.
80% українців переконані в тому, що за останній рік рівень корупції в країні або зберігся на колишньому рівні, або підвищився.

Так, 47,3% українців вважають, що рівень корупції зберігся. 31,8% - що підвищився. І тільки 5% відчули зниження корупційного преса. При тому, що 15% не змогли визначитися з оцінкою масштабів ракової пухлини.

Примітно, що якщо повернення смертної кари як необхідної реформи підтримали лише 5% опитаних, то коли тих самих людей запитали про розстріл корупціонерів, підтримка відчутно зросла.

Повністю згодні з необхідністю введеня розстрілу за корупцію, як у Китаї, 16% опитаних, скоріше згодні - 19%. Скоріше не згодні і зовсім не згодні з таким твердженням - 18,7 і 21,9% відповідно. При цьому ще 19,7% опитаних не змогли відповісти, а 4,1% просто відмовилися відповідати.

Павло Січкар вважає, що результати минулорічного опитування актуальні й тепер, а ставлення народу до корупціонерів у вищих ешелонах влади стало ще радикальнішим.

"Влада має зважати на волю народу, якщо вона ще не повністю втратила інстинкт самозбереження", - заявив журналіст для порталу "Воля народу".

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити