За час економічної кризи Євросоюз залишили кілька мільйонів осіб і кількість трудових мігрантів постійно зростає. Багато європейців їдуть у пошуках роботи до країн із ринками, що розвиваються.
Їдуть до країн за межами Європи. На першому місці - Австралія. За оцінками, туди їде близько 60 тис осіб на рік.
Вони виїжджають за туристичною візою, але в реальності вони їдуть працювати в різних галузях, включаючи навіть сільське господарство.

Ще один з активних еміграційних напрямків з Європи - Латинська Америка. Іспанці охоче перебираються в Аргентину, а португальці у Бразилію. Їдуть і в інші країни БРІКС - Росію, Індію, Китай, ПАР.

На думку італійських демографів, у результаті подібних переселень Європа втрачає і кваліфіковані кадри, і робочу силу. А ось ринки починають працювати швидше і ефективніше.

"Багато емігрантів - люди з вищою освітою, які довго вчилися. Еміграція працівників менш кваліфікованих спеціальностей також дуже значна. Мова йде про робітників, службовців готельного та ресторанного бізнесу тощо", - зазначив італійський демограф Мікелле Получчі..

Нагадаємо, за даними Міжнародної організації праці, третина всіх безробітних в Європі нічим не зайнята вже більше року. Найвразливішою частиною населення виявилася молодь у віці до 24 років - 13% з них не можуть знайти роботу.

В 2012 році, за даними МОП, кількість безробітних у всьому світі збільшилася на чотири мільйони людей і в цілому зараз становить 197 мільйонів (6% усього працездатного населення Землі). У 2013 році, за прогнозами організації, чисельність безробітних у світі зросте ще на п'ять мільйонів людей.

Інф.: vkurse.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити