ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Соціологія
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Соціологія


Українці готові працювати за їжу

Українці готові працювати за їжу. Про це повідомляє прес-служба сайта оголошень Slando.
Так, згідно з інформацією, накривши майстру стіл, можна отримати на свій комп'ютер ОС Windows, або ж замовити розробку сайту.
Наприклад, встановити ОС Windows пропонують за м'ясо або подвійну порцію вегетаріанської їжі, а "розцінки" створення сайту - ковбаса, борщ, ікра.
 

Фахівці пояснили, у кого в Україні великі зарплати

Сфера "Інформаційні технології. Телекомунікації" за підсумками 1-го півріччя 2013 року є лідером за кількістю вакансій. Про це повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.uа.
А ось IT-фахівців істотно менше, ніж пропозицій від роботодавців, їх робота вважається найбільш престижною і перспективною, а заодно є найбільш високооплачуваною на ринку праці.
Згідно з результатами аналізу бази резюме та вакансій, проведеного дослідницьким центром міжнародного кадрового порталу hh.ua середньостатистичний IT-розробник - це чоловік у віці 26-35 років з вищою освітою і більш ніж 3-річним досвідом роботи.
 

Кожен десятий українець перебуває за межею бідності

Близько 10-12% населення України перебуває за межею бідності.
Про це розповіла завідувач відділу дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України Людмила Черенько.
"Досить незначний відсоток людей заможних - таких у нас приблизно 5% населення. 10-12% - це люди вкрай бідні. Ще 12-15% - це люди, які перебувають недалеко від межі бідності, не дотягуючи до середніх суспільних стандартів", - зазначила експерт.
 

87% українців змушені працювати понаднормово

87% українців працюють понаднормово.
Згідно з інформацією, більшість офісних співробітників продовжують працювати стандартний восьмигодинний робочий день (52%), кожен п'ятий іноді може собі дозволити змістити рамки своєї присутності в офісі. У такої ж частини офісних співробітників - гнучкий графік роботи. При цьому майже всім респондентам трапляється працювати довше, ніж належить, або працювати у вихідний (87%). Для третини опитаних офісних працівників така ситуація - це норма життя.
 

Чоловік - вже не господар в домі, - вчені

Поняття господар будинку і годувальник по відношенню до чоловіка вже неактуальні. Традиційні статеві ролі давно пішли в минуле, як з'ясували соціологи з Великобританії.
Соціологічна служба Ginsters опитала більше 3000 сімейних пар, щоб дізнатися, як зараз розподіляються обов'язки між чоловіками і жінками. Хто приймає основні рішення, і хто насправді керує родиною.
 

Роботодавці аналізують профілі кандидатів у соцмережах

Міжнародна антивірусна компанія ESET провела масштабне опитування на тему того, чи цікавлять роботодавців особисті акаунти претендентів у соціальних мережах
В опитуванні взяло участь більше 1500 користувачів і понад 60 компаній-роботодавців з таких галузей, як телекомунікації, консалтинг, аудит та фінанси. Інтернет-користувачам ставили питання: "чи ви коригуєте інформацію (або доступ до неї) в своїх профілях в соціальних мережах, перебуваючи в активному пошуку роботи?".
 

Україна - у прірві бідності, - дослідження

Білорусь, Україна і Молдова зайняли останні місця в рейтингу купівельної спроможності населення. Рейтинг країн Європи за рівнем достатку був оприлюднений міжнародною компанією GFK, яка досліджувала купівельну спроможність громадян різних держав континенту за останній рік. Експерти брали до уваги, скільки грошових коштів отримує кожен житель країни протягом року після виплати всіх податків. Передбачалося також, що з цієї суми необхідно сплатити комунальні послуги, громадський транспорт, купівлю продуктів харчування та інші життєві потреби. 
 

У листопаді ціни на продукти значно зростуть

В Україні зафіксовано подорожчання продуктів харчування. У жовтні ціни на яйця, молочні продукти та овочі в Україні почали свій рух у бік підвищення. Так зафіксовано подорожчання на 11,5% курячих яєць, огірки та помідори подорожчали на 7,2%. Молочні продукти додали в ціні від 0,5 до 2%.
Експерти пояснюють, що на подорожчання овочів і молочної продукції вплинув сезонний фактор, а подорожчання яєць пов'язують з цінами, що зросли на корм для курок.
 

Де українці відпочивають взимку

Українці все частіше їздять у відпустку двічі на рік. Саме на гірськолижні курорти в холодний сезон їде більшість співвітчизників (40%), говорить гендиректор туристичної фірми Олександр Ваховський. Ще третина віддає перевагу пляжному відпочинку, а кожен п'ятий відправляється на екскурсії в Європу.
Зимову поїздку можна спланувати практично на будь-який бюджет: відпочинок може коштує від 400 доларів до 10 тисяч доларів. Все залежить від географії, часу поїздки і сервісу.
 

В яких країнах жінки живуть найкраще, - дослідження

Учасники щорічного Давоського Всесвітнього економічного форуму представили рейтинг держав, в яких представниці прекрасної статі відчувають себе максимально комфортно і захищено. Цей документ був складений на підставі відповідності країн ключовим соціальним чинникам, в числі яких рівень охорони здоров'я, освіти, зайнятості населення і т.д.
На думку дослідників, найкраще жінкам живеться в Ісландії, а найгірше - у Ємені (сто тридцять п'яте місце).
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2299
mod_vvisit_counterВчора3407
mod_vvisit_counterЦього тижня16116
mod_vvisit_counterМинулого тижня25924
mod_vvisit_counterЦього місяця62056
mod_vvisit_counterМинулого місяця128932
mod_vvisit_counterЗа весь час12127021