ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Соціологія
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Соціологія


Порошенка хоче бачити Президентом кожен четвертий українець, - опитування

Петро Порошенко як кандидат у Президенти з великим відривом випереджає Кличка і Тимошенко
Народний депутат (позафракційний) Петро Порошенко випереджає в президентських перегонах лідера партії "Удар" Віталія Кличка та лідера партії "Батьківщини" Юлію Тимошенко. Про це, за повідомленням rbc.ua, свідчать дані опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", Київським міжнародним інститутом соціології, Соціологічною групою "Рейтинг", Центром Разумкова.
 

Українців визнали найпатріотичнішим народом Європи

За останні дні в черговий раз українці підтвердили цілісність свого народу і показали свій патріотичний дух. Через напружену ситуацію в Криму жителі всієї країни об'єднуються завдяки соцмережам, щоб надати допомогу своїй армії.
Багато жителів країни несуть дрова і їжу на блокпости, розташовані біля кордонів Криму.
Про патріотичному настрої українців розповідає Іван Жеков на своїй сторінці соціальної мережі Фейсбук. 
 

Соціальний експеримент, який шокував світ (ВІДЕО)

У Норвегії вчені вирішили провести ризиковий, але цікавий соціальний експеримент.
В доволі прохолодну погоду посадили на автобусній зупинці хлопчика без куртки і подивилися на реакцію випадкових перехожих.
Реакції людей були різними. Якими саме можна подивитися у ВІДЕО.
 

84% українців - за добровільну відставку Януковича

Щойно у прямому ефірі програми "Шустер-LIVE", яка зараз виходить на 5 телеканалі Савік Шустер поставив на голосування запитання "Чи вважаєте ви, що Янукович повинен сам (бе умовлянь) залишити посаду президента України?" 84% українців, які представляють всю Україну (фактично - це миттєве соціологічне дослідження), відповіли "Так!".
А чи прислухається?
 

Українці почали народжувати більше дітей

В Україні збільшилася народжуваність. Тепер батьки прагнуть виводити у світ більше дітей і називають це інвестицією. А матері готові жертвувати кар'єрою, щоб чути дитячий сміх. Однак, до відродження країни чи бебі-буму ще далеко: смертність досі перевищує показники народжуваності.
У 2013 році на 1 тисячу населення різниця приросту та смертності показала від'ємний результат: щороку за статистикою вмирає на 3,4 людини більше, ніж народжується. 
 

Середній клас в Україні практично знищений

Прекаріат має всі шанси зайняти місце середнього класу.
Соціологи прогнозують зникнення середнього класу. Зараз він складає лише 10% від кількості всього населення. "Лише за 2013 півмільйона українців втратили офіційну роботу", - стверджують ЗМІ.
За своєю чисельністю кількість безробітніх спеціалістів перевищує кількість середнього класу. Тож місце середнього класу має зайняти новий прошарок - прекаріат.
 

Facebook припинить існування

На думку дослідників, життєвий цикл соціальних мереж підпорядковується епідеміологічній моделі. Спочатку вони розквітають, потім - занепадають. Таким змінам піддалася MySpace. На черзі - Facebook.
Дослідники кафедри машинобудування та авіакосмічної техніки Прінстонського університету, США, передбачили загибель найбільшої в світі соціальної мережі Facebook. Згідно з розрахунками, в період з 2015 до 2017, вона втратить 80% від максимального числа постійних відвідувачів, зафіксованого за весь час існування.
 

Українці масово стають безробітними

У грудні офіційний рівень безробіття підвищився до 1,8%.
Про це повідомила Державна служба статистики.
За даними Держстату, на 1 січня в Державній службі зайнятості були зареєстровані 487,7 тисяч безробітних. В той час як на 1 грудня в Державній службі зайнятості були зареєстровані 423,8 тисячі безробітних.
 

Невдовзі багатих жінок буде більше ніж чоловіків

Як прогнозують відомі дослідницькі організації DataMonitor, Deloitte та Barclays Wealth Management, до 2025 року у світі буде більше багатих жінок, ніж чоловіків. 
У Великобританії на сьогоднішній день уже 47% представників фінансової еліти належать до жіночої статі. У Польщі до 2025 року дві третини мільйонерів будуть жінками. В розвинених країнах заходу жінки вже сьогодні домінують серед студентства. Крім того, із 8 мільйонів робочих місць, які останнім часом були створені у країнах ЄС, представниці прекрасної статі зайняли 6 мільйонів.
 

Головні причини розлучень встановили вчені

Одне тільки слово "розлучення" викликає негативні емоції та асоціації, а за його значенням приховано ще більше труднощів, які руйнуюють всі надії та знаменують трагедію та розчарування.
Якщо людині одного разу не вдалося створити міцну сім'ю та довелося пережити розлучення, то в її свідомості міцно закріплюється думка про те, що щасливих і міцних сімей і зовсім не існує, що створити щасливу сім'ю просто неможливо. Якщо в житті людини було не одне розлучення, а два та більше, то її сумніви стають твердим переконанням.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2299
mod_vvisit_counterВчора3407
mod_vvisit_counterЦього тижня16116
mod_vvisit_counterМинулого тижня25924
mod_vvisit_counterЦього місяця62056
mod_vvisit_counterМинулого місяця128932
mod_vvisit_counterЗа весь час12127021