ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Соціологія
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Соціологія


Журналіст нагадав, що найкращим засобом від корупції народ вважає розстріл

Журналіст Павло Січкар привернув увагу до громадської думки щодо шляхів подолання корупції
Павло Січкар нагадав результати минулорічного соціологічного дослідження, згідно з яким більше третини українців вважають, що найкращий спосіб боротьби з корупцією - це розстріл.
Такі результати опитування, проведеного рівно рік тому Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення видання ZN.UA.
У цілому українці не підтримують введення смертної кари, але можливість такого покарання за корупцію викликало більше позитивних відгуків.
 

Лише 2% українців згодні віддати окупований Донбас Росії

На незалежність ОРДО і ОРЛО згодні 4,5% українців
Ще 2% вважають, що окуповані території мають офіційно приєднатися до Росії.
Українці хочуть повернути ОРДО і ОРЛО до складу держави без жодних вимог. Близько половини населення України (49%) сходиться на тому, що політичне майбутнє окремих районів Донецької і Луганської областей (ОРДО і ОРЛО) у їхньому поверненні до складу цих областей на тих же умовах, що й до конфлікту,
 

Скільки українців готові торгувати голосами і за скільки, – соцопитування

Ганебне явище купівлі голосів виборців дуже важко викорінити
Експерти пояснюють таку ситуацію перш за все низьким рівнем добробуту людей.
51% громадян України готові продати свій голос на місцевих виборах восени цього року за суму, що не перевищує 500 гривень. Про це свідчать дані соціологічного дослідження “SocioStream AG”, результати якого були озвучені 17 червня в УНІАН, повідомляють "Патріоти України".
 

Ставлення до Путіна, до Росії й росіян об'єднало українців, - опитування

Антирейтинг Путіна в Україні перевищив 75%
Відсоток українців, які негативно ставляться до президента РФ Владіміра Путіна, за рік зріс із 70,8% до 75,5%. Негативне ставлення до президента Росії висловили більшість жителів усіх регіонів України.
Про це свідчить опитування Центру Разумкова, пишуть "Контракти" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Антирейтинг уряду Дмитра Медеведева зріс із 67,6% до 71,6%, Державної думи Росії - з 66,6% до 70,1%.
Частка тих, хто негативно ставиться до громадян Росії, зросла за цей період із 16,6% до 25,9%, зросла також частка тих, хто відноситься до громадян Росії нейтрально (з 32,5% до 37,1%). Частка громадян України, які позитивно ставляться до громадян Росії, знизилася з 44,9% до 28,9%.
 

Владі попався розумніший за неї народ, - соціологія

Сергій Грабовський: "Дух Майдану" у суспільстві живий, і горе тій владі, яка спробує відійти від нього
Соціологія, якщо йдеться про справді наукову її іпостась, а не підробку з "правильними" для когось цифрами, – це дзеркало суспільства. Факт узагалі-то банальний, але він часто забувається нашими політичними діячами. Отож: наприкінці березня опубліковані дослідження громадської думки, проведені двома структурами, які користуються заслуженою репутацією: Київським міжнародним інститутом соціології та соціологічною службою Центру Разумкова. І ці дослідження – всеукраїнські репрезентативні опитування – є певного роду "дзвіночками" для влади і маркерами напрямів докладання активності для громадянського суспільства.
 

Українську державу, мову, культуру вважають своєю майже 90% жителів Донбасу

День Соборності і національна самоідентифікація українців
Сьогодні Україна відзначає День Соборності. За рік, що минув, істотно зросла ідентифікація громадян з Україною. 95% населення вважають Україну своєю державою, і лише 5% хотіли б відокремлення регіону, в якому проживають. Це дані соціологічного опитування, яке оприлюднив сьогодні Фонд "Демократичні інціативи", повідомляє "Голос Америки".
 

Президенту України довіряють 8,5 відсотків українців, - опитування

Громадяни України набагато більше вірять у себе, ніж у своїх керманичів
Напередодні Нового року (можливо, найважчого в новітній історії держави) ми вирішили допомогти читачам зазирнути у майбутнє, одночасно страшне і обнадійливе. Перед цим, по можливості, тверезо оцінивши сьогодення.
За ініціативою DT.UA Київський міжнародний інститут соціології з 6 по 17 грудня провів вимір громадської думки в усіх регіонах країни.
 

Більше половини українців живуть у стані тривоги, - опитування

Більшість українців не задоволені ситуацією в країні
Дві третини жителів України - 62% - не задоволені своїм нинішнім життям, 54% живуть у тривозі, свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research & Branding Group.
62% українців не задоволені життям, яке ведуть, тоді як задоволені своїм життям 35% респондентів.
У даний час жителі України відчувають переважно негативні емоції: тривогу (54%), страх (22%), розгубленість (18%), безвихідь і песимізм (по 11%).
 

Українці назвали події на Донбасі війною між Україною і Росією

Більшість українців звинувачують Росію у кровопролитті на Донбасі
У Запорізькій області поховали 54 неопізнаних бійців, які загинули в зоні проведення АТО на Донбасі. Більше половини українців, а саме 70,3%, вважають, що між Росією та Україною йде війна. Про це свідчать результати опитування, яке провів фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.
 

Лише 5% росіян підтримують агресію РФ проти України

А 27% росіян проти втручання у внутрішні справи України
Тільки 5% громадян Російської Федерації підтримують пряму агресію Росії проти України, при цьому 27% опитаних висловилися проти будь-якої допомоги бандформуванням терористів, які воюють на території України. Ці дані зібрав у ході опитування росіян фонд "Общественное мнение", який з'ясував справжне ставлення простих росіян до подій в Україні, повідомляє ТСН.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6402
mod_vvisit_counterВчора8768
mod_vvisit_counterЦього тижня21735
mod_vvisit_counterМинулого тижня44151
mod_vvisit_counterЦього місяця143025
mod_vvisit_counterМинулого місяця204395
mod_vvisit_counterЗа весь час12970859