Так, за даними "КМІС", незаперечним лідером на парламентських виборах є партія "Слуга народу". Її підтримує 48,5% виборців.
На другому місці "Опозиційна платформа – "За життя" –  має 11,8%, третя в рейтингу - "Європейська солідарність". У неї – 8,1%. Всеукраїнське об’єднання "Батьківщину" готові підтримати 7,8%. Замикає п’ятірку партія "Голос", яка має 5,6%.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 10 червня 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Varnak 15.06.2019 09:34
Тож не страшні нам вороги одверті,
А ті, що з рідним словом на устах,
Ідуть до нас, щоб душу нам роздерти.
І сіють терни розбрату в душах.
Юрій Клен: "Прокляті роки"
http://varnak.psend.com/whoiswho/index.html

"Партії ВО "Свобода, "Правий сектор", Організація українських націоналістів (ОУН), Конгрес українських націоналістів і організація "С14" заявили про підтримку "свободівця" Руслана Кошулинського як кандидата в президенти України на виборах 2019 року.

Згідно зі спільною заявою націоналістични х політсил, яку в понеділок поширила прес-служба "Свободи", підтримка Р.Кошулинського як кандидата в президенти зумовлена необхідністю "зупинити наступ реваншистських сил на президентських та парламентських виборах".

"2019 рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська самостійна соборна держава, або впаде в прірву реваншу промосковських сил. Надзвичайно важливими в цьому є президентські та парламентські вибори. На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і лише націоналісти є тими, хто здатен зупинити агентуру Кремля", - йдеться в заяві.

Націоналістичні партії та організації також закликали інші національно-патріотичні сили та всіх українців підтримати кандидатуру Р.Кошулинського на посаду президента України.

Заяву підписали партія ВО "Свобода"(лідер - Олег Тягнибок), партія "Правий сектор" (голова партії - Андрій Тарасенко), Організація українських націоналістів (голова - Богдан Червак), Конгрес українських націоналістів (голова - Степан Брацюнь) та "С14" (лідер руху - Євген Карась).

У заяві також зазначено, що про підтримку Р.Кошулинського заявив лідер Національного руху "Дія", народний депутат України Дмитро Ярош."

https://ua.interfax.com.ua/news/election2019/546019.html

Куди поділася ця патріотична ср@нь? Допомогли вони "зупинити наступ реваншистських сил на президентських та парламентських виборах"? Скоріше, втілили в життя їхню головну національну ідею "прос@ть страну любой ценой". Що собі думають розумні політологи і журналісти, зокрема, з укр. радіо, що на президентських виборах долучилися до мочилова Петра Порошенка, серед них правдолюб і правдоруб Богдан Буткевич, у якого хвороба любія загострилася саме в час виборів, а також журналісти "суспільного" й "громадського" радіо?

"Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують.
І господа зневажають,
Людей запрягають
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають,
А що вродить? побачите,
Які будуть жнива!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві! "
http://newbabilon.somee.com/poetry/poslanie.html

ЗеКоманда відкритим текстом декларує і втілює в життя свою "національну ідею" - роздягнути Україну до нитки і потім віддати її кремлівським подєльнікам на втіху, а журналісти й "патріоти" різних мастей граються в політкоректніст ь та об'єктивність (забули, бідолашні,як цькували Порошенка за уявну схильність до "узурпації влади").
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити