Рінат Ахметов став щасливим володарем ключів від найдорожчого пентхауса в найдорожчому комплексі Лондона. Елітні апартаменти ще у 2007 році стали власністю відомої в Україні фінансово-промислової компанії "СКМ". Але цього року найбагатший житель нашої країни вирішив оформити документи на себе.
Представник "Систем Кепітал Менеджмент" пояснив, те що відбувається, таким чином: "Рінату Ахметову, за сумісництвом одному з основних акціонерів компанії, захотілося перевести ці апартаменти в британському комплексі у свої володіння. Причому, все було оформлено законним шляхом, та й про податки ніхто не забув". Представник СКМ не забув згадати, що Рінат оплатив усі витрати з власних коштів.

Згідно з даними британської газети «Телеграф», саме наш мільярдер став щасливим володарем найдорожчої лондонської нерухомості. Рінат побив рекорд і придбав пентхаус вартістю 136 мільйонів фунтів. У 2007 представники дочірньої компанії «СКМ» говорили, що зробили покупку в цілях портфельного інвестування. Як повідомляють джерела видання, компанії тільки нещодавно вдалося затвердити покупку в Земельному реєстрі, хоча угоду уклали давно. Тепер Ахметов по праву вважається власником найдорожчого житла, на думку знаменитого «Форбс».

Інф.: hronika.info

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Марта 02.05.2013 21:42
Ну хотя бы не козырял этим.
Скажем так, кровью и потом, за деньги, конечно, народа, он купил себе эти апартаменты. Красавчик! Фу, гадко просто.
Как хорошо было в советские времена, когда не было этих понтов, и все были простые и ближе к народу.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити