Володимир ПИЛИПЧУК, академік, професор, для ВН       

       Мова – це та категорія, що „визначає” національність людини, її приналежність до окремого етносу. Людина народжується з незапрогамованими мізками – окрім інстинктив-них….Громадянин створюється при навчанні історії України, її мови і літератури…
        Мета ідеології тоталітаризму – підпорядкувати, поневолити, іншого (інших)  і отримати від цього моральну сатисфакцію, матеріальну вигоду, за рахунок поневолених, а потім  і за рахунок рабськи підпорядкованих прибічників.
       Якщо Ви думаєте, що в Україні  йде війна мов, то ви помиляєтесь. І якщо Ви думаєте, що в Україні  йде протистояння двох національних культур, то Ви теж помиляєтеся.
        В Україні йде війна двох цивілізацій. 
        Повний текст:

   
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+5 #4 Володимир Богайчук 29.12.2010 21:23
Надзвичайно цікава праця. Якщо "Воля народу" не заперечує, то буду частинами розміщувати у себе на сайті "Слово і діло" www.slovoidilo.com
Цитувати
 
 
-2 #3 Мірко 17.12.2010 12:37
Ліки лікарю -
36 сторінінок густого друку, і аніразу не бачу українського Ґ. Але раз за разом на це місце вискакує московське Г. 1933-тий рік таки відбився і на вашій полеміці пане Володимире! (Якщо не знаєте, у 1933-му заборонили букву Ґ.) Рабство полягає у тім, - що навіть коли дозволяється Ґ, то раб далі пише Г. Оповім вам як приручують слонів, якщо не знали. Прив'язують грубим шнуром до дерева щоби не міг далеко відійти. А слон так звикає, що пізніше дрібним мотузком прив'язують до малого кілка - і слон не втікає.
Цитувати
 
 
+6 #2 Гонта 16.12.2010 16:41
Феноменальна людина Пилипчук! Будучи великим вченим-економістом, який розклав на лопатки економічний план Януковича і показав усю його псевдореформу та дилетантство всієї команди "реформаторів", він на науковому рівні виклав історично правдиві аргументи щодо політики російських блазнів до України. Цю працю необхідно донести до всього українського загалу. Браво, Пилипчук!
Цитувати
 
 
+5 #1 Славко 15.12.2010 15:12
Це не стаття, а грунтовне наукове дослідження, результати якого значніші, ніж у деяких інститутів з гучними назвами!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити