Про це  у коментарі Gazeta.ua сказав директор агентства моделювання ситуацій Віталій БАЛА. 
Україна та Росія мали б у 2009 році підписати контракти на постачання газу за ціною 250 доларів за 1000 кубометрів.
"Наскільки мені відомо Україна і Росія мали б підписати контракт на постачання газу за ціною 250 доларів за 1000 кубометрів, але Ющенко відкликав Дубину з перемовин", - розповів політолог.
За його словами газові контракти в нинішньому варіанті були підписані через те, що Росія дуже вміло використала протистояння між Ющенком та Тимошенко.
"Якби влада виступала єдиним фронтом і Віктор Андрійович не конфліктував б з Юлією Володимирівною, то газової кризи не було. І те, в чому звинувачують Тимошенко: заподіяння шкоди, зради інтересів можна віднести і до Ющенка. І якщо звинувачують Тимошенко, то виходячи з логіки звинувачення потрібно звинувачувати і колишнього президента "- додав Віталій Бала.

Говорячи про майбутні свідчення Віктора Ющенка у суді Віталій Бала наголосив:"Там і Тимошенко розповість, як все насправді було, ну і він, зрозуміло, і картина стане зрозуміла, чому якась структура запропонувала замість 250 доларів за 1000 кубометрів 280 доларів, хто і чому він відкликав Дубину з газових перегорів, коли він говорив, що контракт можна підписати за ціною 250 доларів за 1000 кубометрів".

Експерт також не вірить, що свідчення Ющенка у суді стануть початком його кримінального переслідування.

"Я не думаю, що так буде, бо є певні домовленості. Крім того, частину міністрів з Кабміну Тимошенко, які йшли за квотою Ющенка працевлаштовують вже у нинішній владі. Однак, як кажуть, час покаже", - резюмував Віталй Бала.
 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Людмила К. 02.04.2012 03:17
Особистості - особистостями, а треба міняти державний лад, тоді і не буде всіляких розмов про Віть, Юль та інших. Дивись Програму українського народу з 2012 року (в Інтернеті).
Цитувати
 
 
0 #1 Олександр 17.08.2011 08:47
А чого це Ю.В. конфліктувала з В.А.? Чи вона почувалася вже президентом? Що за субординація? Що за демократія?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити