Після того як Верховна Рада дала старт судовій реформі, увага громадськості зосередилася на стилі життя та майні українських суддів
Про це повідомляє видання "Сегодня".
Нагадаємо, реформа, крім переатестації і підвищення зарплат, передбачає подвійне декларування доходів суддів (окремо їх самих, а також членів їх сім'ї) і звільнення за неправдиву інформацію про заробітки.

Громадська організація "Чесно" вже проаналізувала декларації про доходи за 2015 рік 309 працівників вищих судів (всього збираються розглянути досьє 7000 українських служителів Феміди) - Конституційного, Верховного, Вищого суду з цивільних і кримінальних справ, Вищого адмінсуду та Вищого господарського. Серед них виявили 43 мільйонера (по сукупному доході сім'ї), 11 великих землевласників (у власності від 8 до 18 гектарів) і навіть шестеро "бездомних" (на сім'ю не зареєстровано житло).

Тим часом організація Transparency International з'ясувала, на чому їздять служителі Феміди: як джерело взяли декларації працівників п'яти великих судів по всій країні (див. Інфографіку). Виявилося, що найдорожчим автопарком обзавелися працівники Київського апеляційного адмінсуду - суддям і членів їхніх сімей належать автомобілі загальною вартістю близько $ 1,4 млн! "Тут зустрічаються Porsche Cayenne, Jaguar ХF, Audi Q7, Toyota Land Cruiser Prado, Lexus. Хоча середня вартість машин співробітників Київського апеляційного і їх рідних - $ 18 тисяч, - відзначають автори дослідження. - У Господарському суді Харківської області - $ 21 тисяча в середньому. А у 80% сімей членів Дніпропетровського окружного адмінсуду є автомобілі, ринкова вартість яких перевищує $ 20 тисяч".

Інф.: sled.net.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Рабінович 14.06.2016 17:56
"Русский мир" от Матвєя Ганапольського.
Цей українофоб у прямому етері на " Радіо Ера FM" назвав львів’ян "ТВАРЯМИ".
Треба провести йому "Сміттєву люстрацію", а поті вигнати назад до Путіна.
Ганапольский маніпулює свідомістю радіослухачів, принижує гідність українців.
Він прибрав з ранкового етеру українських ведучих.

Ганапольський це загроза національній безпеці
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити