Володимир Пилипчук, політик, науковець: Однозначним є лише те, що ідея "Консультатівного совєта" - антиукраїнська за суттю і безглузда
Про АБСОЛЮТНИЙ ідіотизм самої ідеї створення "Консультатівного совєта" при МІНСЬКІЙ трьохсторонній контактній групі ....
Змоделюємо реальну перспективу - що він в принципі зможе і здатний зробити для відновлення територіальної цілісності України або хоча б припинення збройного конфлікту (агресії Орди) на Сході України... Відповідаю чітко і однозначно - абсолютно нічого, оскільки:

1. Він ("Консультатівний совєт") не має статусу державного, міждержавного, наддержавного чи міжнародного... незалежно від його персонального складу.
2. Відповідно - він не має ні повноважень, ні сил, ні засобів, ні інструментів для реального припинення збройного конфлікту (агресії Орди) на cході України. Бо він, усього-навсього - орган КОНСУЛЬТАТИВНИЙ!
3. Чи може прислухатися до його рекомендацій і консультацій Орда і ЛуГандонія, якщо їх рекомендації носитимуть законний (з точки зору міжнародного права) характер? Абсолютно, НІ, оскільки такі рекомендації вже неодноразово надавалися Орді, як зі сторони ЄС, ОБСЄ, США, ГенАсамблеї ООН,... а "віз і нині там"...

4. Проблема відновлення суверенітету України над окупованими Ордою територіями досі не вирішена ні в Будапештському, ні в Женевському, ні в Нормандському форматах, ні в мінських угодах і зустрічах, то невже створення "Консультатівниого совєта" - саме ТЕ чудотворне явище, яке її вирішить? Якщо Пуйло не хоче дослухатися ні до яких аргументів з боку міжнародного співтовариства, його органів, "міжнародних форматів", то невже ж він піде на поступки рекомендаціям якогось "Консультатівного совєта"? Абсурд!

Тоді для чого його створювати взагалі?

- Для міжнародної легімітизації незаконних утворень лнр-днр?
- Для закріплення за лнр-днр права міжнародної правосуб'єктності?
- Чи як добровільну згоду України, що лнр-днр - це вже не Україна?
- Чи для допомоги Путіну в його зусиллях на зняття міжнародних санкцій з орди за факти агресії і анексії українських територій - Криму і ОРДЛО?

А тепер проаналізуємо й дрібниці... (бо саме в дрібницях часто криється сама чортівня). Вірніше, також - їх повний ідіотизм. А саме. ПОГЛЯНЕМО на реалістичність і легітимність формування персонально складу "Консультатівниого совєта"...

- ЄрмакКака і ЗЕ наполягають на тому, що "...избиратели Луганщины и Донетчины сделают свой демократический выбор из местных кандидатов, которые не участвовали в организации незаконного референдума и не были причастны к незаконным военным формированиям. И что получается, что даже выбрать 10 представителей из выходцев из Луганска и Донецка - то это оказывается "зрада зрадная"?"

Проаналізуємо і цей "постулат" ЄрмакКаки....

- А ЯК "обиратимуть сторони" своїх "по 10 прєдставітєлєй" в "Консультатівний совєт", за якими законами, чиїми законами, чи просто назначатимуть тих, на кого вкажуть пальцем "нєбожітєлі" обох сторін?
- А де законодавча база для таких "виборів"?
- Чи можливий справедливий вибір під "дулами автоматів" в ОРДЛО, і диктатом ЗЄЛІ в неокупованій частині України?

Наступний перл ЄрмакКаки... "...Консультативный совет может стать площадкой, на которой смогут выступить представители населения оккупированных территорий, которые по разным причинам были вынуждены остаться, но не имеют отношения к развязыванию войны и нарушению территориальной целостности Украины"

Це - взагалі піпець...
1. А як ідентифікувати кожного з "... представителей населения оккупированных территорий, которые по разным причинам были вынуждены остаться, но не имеют отношения к развязыванию войны и нарушению территориальной целостности Украины"?
2. А як це перевірити? Якими інструментами? Скільки це займе часу? Та й - хто ж і як це перевірятиме?
3. Чи самі жителі ОРДЛО добровільно і чесно заявлять про це? Тоді в ЛуГандонії сепари їх якщо не знищать, то репресують!
4. Чи заявлять про це лише ті, кому главарі ЛуГандонії "порекомендують" таке заявити ?

Я не буду більше і глибше аналізувати ідіотичність самої ідеї створення "Консультатівного совєта", його "натхненників", бо це вже буде за межею розумного, бо тоді сам себе вважатиму ненормальним...

Але однозначним є лише те, що антиукраїнська за суттю і безглузда щодо результатів ідея "Консультатівного совєта", її оприлюднення і возня навколо неї могла прийти в хвору голову лише повним ідіотам. Повторюю - абсолютно повним ідіотам!

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити