Віктор Ляшко заявив, що готовий "через каденцію" поборотися за посаду президента
Вилікувати Україну!
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що готовий у 2029 році позмагатися за крісло президента України.
Про це він розповів в інтерв’ю головній редакторці видання "Гордон" Олесі Бацман.

На запитання журналістки про те, чи хотів би він стати президентом, Ляшко відповів: "Напевно, так". Однак уточнив, що на наступних виборах навряд чи буде брати участь, а от у 2029 році «можливо, так».

«Якщо не забудете прізвище Ляшко, оскільки ковідну епідемію ми точно подолаємо за цей період», — зазначив він.

Водночас на запитання щодо мерських амбіцій, зокрема можливого балотування у мери Києва на місцевих виборах, Ляшко відповів: «Думаю, що мало хто відповів би «Ні» на таку пропозицію».

1 червня депутати від «Слуги народу» Олександр Дубінський і Олександр Ткаченко оголосили про участь у праймеріз партії (внутрішньопартійні вибори) щодо визначення кандидатури в мери Києва. Але після призначення на посаду міністра культури Ткаченко заявив, що вже не планує змагатися за крісло мера Києва.
Заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко заявив, що у праймеріз братимуть участь від 4 до 6 кандидатів. Серед них — можливо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, який раніше допустив свою участь у виборах.
Згідно із квітневим опитуванням групи «Рейтинг», майже 40% киян готові проголосувати на виборах за чинного голову столиці Віталія Кличка.

Олексій Ярмоленко
Інф.: thebabel.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити