Павло Січкар, журналіст: На мій погляд, ця "формула" проста і очевидна
Колаборантам – Росія, патріотам – Україна.
Отже, "формула миру" від Павла Січкаря: "днр" і "лнр" - це квазіреспубліки, а простіше – терористичні організації (згадайте назву операції «АТО» з їх нейтралізації). Окремі окуповані райони Донбасу – це не «Новоросія», а всього-навсього ОРДЛО (це навіть зафіксовано у Мінських угодах) і, звичайно ж, народ Донбасу – це не окрема нація, яка теоретично могла б мати право на самовизначення, а просто купка колаборантів з ОРДЛО. Ці колаборанти піднімають російський триколор і чітко заявляють: «Наш выбор – Россия!». Отже їхній намір – набути громадянство Росії. Потрібно їх «почути» - прийняти закон про кримінальну відповідальність за колаборанство з позбавленням зрадників українського громадянства і запропонувати їм виїхати в Росію, яка і надасть їм бажане російське громадянство! Україна може навіть виділити для них «підйомні» кошти для переселення і облаштування. Навіщо насилувати тих, хто ненавидить Україну? Хай повертаються на свою «историческую родину». Але хай не тягнуть туди із собою нашу українську землю!
Ті ж громадяни України, які не піднімають прапор держави-окупанта, а хочуть залишатися українцями, люблять Україну, її мову, повинні залишитися на Донбасі.
Така «інвентаризація» громадян тимчасово окупованих районів Донбасу могла б пройти під контролем західних спостерігачів. Усе має пройти добровільно, кожен отримає своє. Навіщо ж ці ігри з виборами, «особливим статусами», з референдумами? Потрібні чіткі і прості превентивні кроки без усякого кровопролиття. Хай Зеленський прислухається до такого мирного плану.
Така «формула миру» від журналіста Павла Січкаря.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити