Зеленський запросив сіх бажаючих подивитися інавгурацію в Маріїнський парк вранці, 20 травня
Новообраний президент Володимир Зеленський запрошує всіх охочих 20 травня зустрітися в Маріїнському парку, щоб подивитися його інавгурацію.
Про це він повідомив в Facebook, інформує видання "Дзеркало тижня".
Він заявив, що "дуже хотів би скласти президентську присягу, дивлячись людям в очі".

"Але, на жаль, за регламентом це відбудеться в залі Верховної Ради, перед депутатами. Я запрошую всіх бажаючих вранці 20 травня в Маріїнський парк, звідки я піду у Верховну Раду", - написав він.

Раніше радник Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що інавгурація нового президента відбудеться у два етапи: прийняття присяги у Верховній Раді і зустріч з міжнародними делегаціями в Маріїнському палаці. Після чого президент відправиться на своє робоче місце на Банкову і приступить до виконання своїх функціональних обов'язків.

Свою присутність на інавгурації 20 травня вже підтвердили глави п'яти європейських держав. Європейський Союз на церемонії інавгурації обраного президентом України Володимира Зеленського буде представляти віце-президент Європейської комісії Марош Шевчович. А делегацію США очолить міністр енергетики Рік Перрі. Президент Петро Порошенко підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного президента. До складу оргкомітету були включені, зокрема, представники Зеленського Андрій Богдан, Кирило Тимошенко і Сергій Шефір.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити