Політтехнолог Олексій Голобуцький: Зеленський не навчився мислити державними категоріями і просто не розуміє, а що не так.
Про це політтехнолог написав на своїй сторінці у Facebook.
Зеленський пафосно написав на підсумок "луцького дня", як він переживав і боровся за звільнення заручників, "життя людини - найважливіша цінність. Ми не втратили нікого" і решта слинявої маячні про обійми.
Це звучало би переконливіше, якби не цинічне ігнорування 4-х днів агонії українського бійця на фронті. Деякі життя цінніші, ніж інші? Чи життя бійців не вартують нічого, бо "вони вбивають таких же українців"?
І Зеленський вчергове підкреслив: він не президент. Він навіть не політик. Він не навчився мислити державними категоріями і просто не розуміє, а що не так.

Суто з точки зору політтехнологій доволі оперативно розкручена кампанія про "цінність життів" ніяк не допоможе Зеленському і його рейтингам. Ті, що ніколи не підтримували Зеленського або вже відкололись від його електорату, на такі гасла демонструють або відсутність реакції, або негативну реакцію. А щодо тих, хто лишався в таборі прибічників Зеленського, - частина все одно розчарувалась через поведінку шостого президента в цій ситуації і Зеленський втратив їхні голоси. Ті, що підтримали тезу про "важливість життів", зробили це точно не під впливом заяв Зеленського. Отже, обрана лінія поведінки не зберегла голосів і посприяла їх втраті.
А потім суспільство зіткнеться з політичними наслідками поведінки Зеленського під час луцького інциденту...

За інф. patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити