Гриценко розмовляв із Зеленським "очі-в-очі"
Сьогодні мав зустріч з Володимиром Зеленським.
Не для власного працевлаштування чи входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави. Стисло, мої враження з питань, які вважаю суспільно значимими.
Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів.

Чи буде він на посту президента толерувати корупцію і мародерство? Ні, не буде.

Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде.

Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних.

Чи має він домовленості з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді. Ні, не має. Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки.

Чи визначився він зі своєю "п'ятіркою" кадрових призначень - СБУ, ГПУ, НБУ, МО і МЗС? Ні, ще визначається.

Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується.

Чи адекватно він оцінює свого суперника, його сильні сторони і його підступність задля збереження президентського крісла? Адекватно, шапкозакидального настрою немає.

Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси - інтереси країни і держави.

Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс..

Інф. із сторінки Анатолія Гриценка у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 08.04.2019 11:21
І цей туди ж. За Хлєстакова. "Українець", "патріот", "полковник". Він "вірить". Його вірна подруга, редакторка "ДТ" Юлія Мостова також. А з ними й "соратники": великий вчений і "патріот* Володимир Пилипчук, Сергій Грабовський. Що ж, зрештою вони, можливо, втішаться у всеукраїнському ОРДЛО.

Чомусь мовчать (на знак згоди?) "антикорупціонер и", які заявили були про підтримку кандидата Анатолія Гриценка: Андрій Садовий (Самопоміч), Гацько (Демальянс), Микола Томенко (Рідна країна), Віктор Чумак (Хвиля), Катеринчук (Європейська партія), Фірсов (Альтернатива), Дмитро Гнап, Лещенко, Найєм, Заліщук.

Чому мовчать націонал-"патріоти": Руслан Кошулинський, Віктор Кривенко, а також лідери ВО "Свобода, "Правого сектора", Організації українських націоналістів (ОУН), Конгресу українських націоналістів і організації "С14"? По плодах їхніх пізнаєте їх.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити