Зеленський і його "слуги" хочуть уникнути розгляду цього закону Конституційним Судом до виборів 25 жовтня
Адже обговорення і дискусії щодо цього злочину в ЗМІ та телеканалах можуть боляче вдарити по рейтингу "зелених".
Суддя КСУ у відставці Віктор Шишкін: Офіс Зеленського порушує закон та здійснює зловживання владою – не присилаючи свого представника в КС, а керівництво Конституційного Суду, всупереч 70-71 статті Закону "Про Конституційний Суд" допомагає Зеленському в його шахрайських юридичних маніпуляціях.
Українське Суспільство повинно тиснути на Конституційний Суд і на Зеленського, щоб розгляд цього антиукраїнського закону терміново розпочали! Адже розпродаж Української Землі становить найбільшу загрозу для існування Українського Народу та України! Українці незалежні, поки мають свою землю.

Як відомо, понад 70 відсотків українців виступають категорично проти "ринку землі", а фактично – викрадення політико-економічними методами.
Про це мають знати виборці.
Щоб КСУ невідкладно розглянув протиправність закону про розпродаж Української Землі, конкурентам "ЗЕлених кандидатів" на цих виборах необхідно використовувати звинувачення останніх в умисному перешкоджанні розгляду і скасуванні цього закону в КСУ. Доведіть цю інформацію до штабів кандидатів на місцях!
Детальніше у відео:

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити