"Про взагалі порожнього Зеленського. Людина, в якої немає нічого в голові, він не розуміє різницю між ГПУ, ДБР і НАБУ", - Найєм
Мустафа Найєм висловив думку, що комік не є достатньо компетентним, щоб керувати державою.
Нардеп Мустафа Найєм в ефірі Радіо НВ висловив обурення некомпетентністю коміка Володимира Зеленського, який займає перше місце у президентських рейтингах, передають "Патріоти України".

"Я вже не кажу про взагалі порожнього Зеленського. Людина, в якої немає в голові, він не розуміє різницю між нормальними органами.. Якщо спитати цю людину, вона не розуміє різницю між ГПУ, ДБР і НАБУ. ... А уявіть, що завтра він буде президентом, йому принесуть папірець, на якому скажуть - призначте, будь ласка, голову контррозвідки. Він знає, де знаходиться взагалі фізично (те чи інше відомство - Ред.), кому підпорядковується, як працює?", - заявив нардеп.

Він також зазначив, що поважає виборців Зеленського і вважає, що ці люди хочуть змін, як і виборці інших двох лідерів президентського рейтингу.
Раніше Найєм заявив, що йому не підходить жоден із трьох лідерів президентського рейтингу: ані Зеленський, ані Тимошенко, ані Порошенко.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #4 Имярек 15.03.2019 09:19
Вот тут Дубинский выложил очень интересное интервью от 14.03.2019, которое он взял у Онищенко.
Надеюсь, Александр всё-таки обратится к какому-нибудь звукооператору, чтобы ему отредактировали звук (подняли громкость и верхние частоты), чтобы его мог спокойно прослушать каждый желающий.

https://www.youtube.com/watch?v=66kCValjXos
Цитувати
 
 
-3 #3 Ігор 15.03.2019 08:35
Зе, Порх. Тимоха, бариги які остаточно розвалять Україну, голосуйте за Гриценко, читайте його програму, злодіїв на нари з конфіскацією.
Цитувати
 
 
-1 #2 Имярек 15.03.2019 08:01
Для меня Мустафа Найем умер (как политик) когда он начал заступаться за марзавца Стерненко.
Цитувати
 
 
0 #1 Valeriu Capatina 15.03.2019 03:18
Може вiн недозрiлий,але iншi перезрiлi!!!Пож ивем побачемо,а так жити,як живе Украiна зараз,це як,добре???У влади зрiлi i що ж вони наробили???
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити