Цікаво - хто за таких обставин виживе: ЗЕ, парламент чи народ? - Володимир Пилипчук
Нині, в інтересах самого ЗЕ, так і в інтересах всього народу необхідно було б (як ніколи) налагодити теплі і партнерські відносини саме з народом, а драконівські - проти бандитів і ворогів України.
І "пакет" таких заходів добре всім відомий, як в економіці, в праві, так і в обороні країни.
Бо у нього в майбутньому таких шансів уже ніколи не буде.

Прогнозую абсолютно чітко, що в умовах карантину, і пов'язаної з ним безпрецендентної кризи, надзвичайних ситуацій сильно активізуються різні антисоціальні елементи, бандити, грабіжники, корупціонери, вбивці, гвалтівники, викрадачі людей, рекетири. В т.ч й серед криміналізованих "правоохоронців"!
Тому:
- Влада має відмовитись в умовах карантину від прийняття будь-яких рішень, які можуть збурити суспільство та спровокувати конфлікти...
- Парламент має прийняти закон про те, що мародерів, грабіжників, убивць, гвалтівників, корупціонерів, викрадачів людей, рекетирів громадяни мають право вбивати на місці злочину - без наступних покарань за вбивство (каліцтво)! При цьому - скасувати норму КК України про перевищення обсягів необхідної самооборони! Дозволити закупівлю короткостволів. Заборонити зміну власності на майно на період кризи.
- Люди мають закупити на законних підставах зброю для самооборони…

Наступна проблема – "перегини"...

- В народі гуляє сентенція, що інколи "ліпше перегнути, чим не догнути..."
- Ніхто не скасовував відбору дій за принципом "меншого зла" (в медицині - дій "за життєвими показниками")
- Але ніхто й не скасовував як моральну, політичну, так і кримінальну відповідальність за трагічні випадки від "перегинів"...
- І якщо у всій Україні зареєстровано лише СІМ підтверджених випадків захворювань на короновірус і лише одна смерть, то скасовувати планові операції для всього 40-мільйонного населення України - то і є Аморально, в Аполітично і Кримінально - одночасно! Не спасати людей, які могли б після операції вижити, одужати , соціально реабілітуватися - то є ОДНОЗНАЧНИМ злочином проти людяності!
Щойно пройшла інформація, що ""Охматдит" припиняє прийом на планові операції та обмежує відвідування пацієнтів".

Щодо дій «абсоютного монарха» Зеленського…

Порівняйте два "заклики" клоуна ЗЕ, здійснені ним в один день!

1. Зеленський закликає уряд заборонити роботу громадських закладів, метро і зупинити міжміське сполучення. Заборонити масові заходи за участі більше 10 осіб.

2. Президент зажадав від Верховної Ради не закриватися на карантин.
Володимир Зеленський вважає, що в умовах пандемії парламент повинен упроваджувати «податкову, земельну, трудову реформи».

Маску із ЗЕ скинуто. Його підла мета стала абсолютно зрозумілою:
- Бажає якнайшвидше розпродати і пограбувати Україну, а щоб громадяни не бунтували і не протестували.... вирішив "заборонити роботу громадських закладів, метро і зупинити міжміське сполучення."
ЗЕ кинув народ на призволяще! Дайте йому ще 100 днів і шаурму. Рояль в кущах уже поставили?

Цікаво - хто за таких обставин виживе: ЗЕ, парламент чи народ?

Звичайно, що виживе абсолютна більша частина народу! Але чи порозумнішає вона стосовно політичних уподобань і глибини національних інтересів? Формуватиме на наступних виборах владу з патріотів - українців, чи й далі - із запеклих антиукраїнців, зайд, клоунів, бандитів і бариг?

Некомплесність стримуючих заходів

Ось такий приклад...

Хрестоматійна істина - на період криз, пандемій, епізотій, карантинів, війн - усі нормальні політичні "діячі" у світі застосовують такий дієвий засіб, як "заморожування" цін, а особливо у нас, в умовах надзвичайно монополізованої економіки. І вводять драконівські, жорстокі покарання за порушення режиму "заморозки"...

- Сьогодні в Києві вже продають пачку в 1 кг гречки за 60 грн., 1кг картоплі - за 21 грн. і т. д. Я вже й не кажу про злет цін на ліки... Там повна тьма... Препарат проти ревматоїдного артриту, що ефективно допомагає в лікуванні коронавірусу АКТЕМРА (тазілізумаб), продають в аптеках України.... і за ОДНУ ампулу вже "просять" ціну в 4,5 тисячі гривень! А де хоча б маски для бійців на фронті?

Не секрет же що на період "чорних днів" бариги не променуть, щоб не нагріти руки і не пограбувати людей, бо у них совість відсутня, вона заміщена жадібністю. А при безгрошів'ї страждають саме прості і порядні люди... Пообіцяв видати малозабезпеченим пенсіонерам по 1 тис. грн. а клєрки з його "партії" сказали - "а дзуськи".. Тобто главарь СН спочатку тріпанувся, а СН перекреслила солодку обіцянку... Спочатку ляпають язиком, а потім рахують, думають і заперечують обіцяне клоуном...

Долар нині в обмінниках вже сягнув більше 27... Франція, в якої масштаби захворювань і рівня смертності від коронавірусу в десятки разів вищі, ніж в Україні, планує, що річне падіння ВВП не перевищить 1%, а у нас же "вміле керівництво державою забезпечить" падіння ВВП на 15- 20%%.... при цьому "вдало" розікравши бюджет...

Групові пересування, зібрання мирних людей "заморозив", а "заморозити" ціни на ліки і продукти харчування - "забув".... Ні щоб ввести драконівські заходи проти бєспрєдєлу бариг і олігархів. - але ж в його тупеньку голівку це не дійшло!?!?

Нині, в інтересах самого ЗЕ, так і в інтересах всього народу необхідно було б (як ніколи) налагодити теплі і партнерські відносини саме з народом, а драконівські - проти бандитів і ворогів України. І «пакет» таких заходів добре всім відомий, як в економіці, в праві, так і в обороні країни. Бо у нього в майбутньому таких шансів уже ніколи не буде.

Чергова "обнадійлива" інформація для населення: - "Кабмін планує виділити МВС Авакова 70 млн грн з резервного фонду на закупівлю засобів індивідуального захисту"

Запитання до злочинної ЗЕленої влади:

- А для Армії, що - НІ? Це ж і є показником того, хто для клоуна важливіший, - ті, що захищають батьківщину, чи ті, хто захищають жопи "слуг конкретно, а саме ЗЕленого народу"

- А на ці кошти та роздати безоплатно маски для населення, - ні? Ну, хоча б для працюючих, що вимушені постійно пересуватися в суспільному транспорті- ні?

- Коротше, - мєнти будуть купувати маски за наш з вами рахунок. Спочатку здеруть з нас гроші, а потім куплять маски.

- Повна відміна транспортного сполучення може бути виправдана лише в країнах зі 100% автомобілізацією населення. А в країнах, де лише третя чи четверта сім'я має автомобіль..., то не лише відміна, але й скорочення транспортного сполучення призведе до зворотнього - в транспорт набиватиметься не по десятку, а по сотні пасажирів..... і тоді імовірність зараження зросте в геометричній прогресії!
Наступне - коли не зможуть добратися до роботи працюючі, то зупиниться (скоротиться) виробництво і продаж товарів, необхідних для життєзабезпечення країни! Впаде ВВП , і як наслідок - бюджет! І бюджетникам ( в т.ч. і мєнтам) суттєво зменшаться можливості виплат з/п... пенсій!

Але вони про це не журяться бо розробили і здійснюють схему збагачення на біді.

- А як влаштована схема безконтрольного і злочинного збагачення на цьому бариг?

1. Бариги оптом і в роздріб скуповують в Україні всі медичні маски. Зараз їх в Києві не знайдеш "днем з вогнем"
2. Продають їх без митного контролю за готівку в Словенію, Німеччину... інші країни - а гроші у власну кишеню!
3. Створюють штучний дефіцит масок і паралельно розкручують паніку про дефіцит масок і Україні.
4. Маленькими партіями епізодично викидають маски на продажу в аптеках України, але за десятки-сотні разів завищеною ціною. Навар - собі в кишеню!
5. Зупиняють (обмежують) транспортне сполучення і вводять обмеження - в маршрутках по 10 чоловік, і обов'язково в масках.
6. При цьому ухвалюють закон ПРО драконівську ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ КАРАНТИНУ. І штрафують кожного, хто не знайшов маску, на 17-34 тисячі гривень. Навар ( або його частину) в кишеню мєнтів, а не в бюджет. Зато, мєнти будуть в масках- КабМін кошти ж виділив, чим і похвастався в ЗМІ!
7.Людські податки спрямовують на закупівлю масок мєнтам, чим посилюють їх дефіцит на внутрішньому ринку.
8. І далі - знову прокручують ці ж операції за черговими (вище згаданими) злочинними колами.

А хто створює це і умови для цього? Однозначно - КЛОУН і його антиукраїнська кліка при владі!

Але, на жаль, він цього зрозуміти не здатен... Ну не вистачає клепки у ЗЕ - і з цим нічого не вдієш! В більшості своїх рішень та дій він дій чинить навпаки інтересам народу і української держави… але стимулює її ворогів. Як внутрішніх, так і зовнішніх. А "гра в піддавки" з путінською Ордою - за межею розумного взагалі і за межею навіть особистого самозбереження... Бо він не лише туповатий і безграмотний, але й шкідливий і зрадливий - одночасно!

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити