Зеленський має 15-кімнатну віллу на італійському узбережжі
Шоумен і кандидат у президенти України Володимир Зеленський має 15-кімнатну віллу на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі, яка не згадується у його декларації, йдеться у розслідуванні Слідство.Інфо.
Згідно з документами, отриманими Слідством.Інфо, у 2017 році італійська фірма San Tommaso S.R.L., задекларована Зеленським, придбала 15-кімнатний будинок у тосканському містечку Форте-дей-Мармі. За нього італійська фірма заплатила 3,8 мільйона євро.

Чи відвідує Зеленський тосканську віллу, невідомо. У його Instagram удалося знайти лише одне фото з невідомого італійського містечка, датоване 9 серпня 2017 року. На той час сім’я Зеленського, найімовірніше, вже володіла віллою у Форте-дей-Мармі. На задньому тлі фото, в кінці вузенької італійської вулички, майорить море. Проте зрозуміти, яке саме це місто, неможливо.

Містечко Форте-дей-Мармі розташоване в регіоні Тоскана, на узбережжі Тірренського моря за 90 кілометрів від Флоренції. Це містечко уподобали російські багатії — тут відпочивають олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска та члени родини покійного президента РФ Бориса Єльцина.

Слідство.Інфо запитало у Володимира Зеленського, чому ця нерухомість не згадується в декларації кандидата, попри те, що він з дружиною — кінцеві бенефіціари фірми San Tommaso S.R.L., яка володіє майном у Форте-дей-Мармі. А також чи користується Зеленський віллою і чому обрав саме це місто. На що журналісти отримали лаконічну відповідь прес-служби кандидата в президенти: "Декларація кандидата заповнена в повній відповідності з чинним законодавством України".  

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити