Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з блогерами та представниками громадських організацій Чернігова.
«Люстрація кадрів – це необхідна умова виведення України з глибокої політичної та економічної криз. Я переконаний, що треба звільняти тих людей, які брали хабарі й наживалися замість того, щоб працювати на користь держави, які дискредитували професію правоохоронців, захисників громадян», - сказав Кличко. Він переконаний, що за приклад успішного реформування правоохоронної сфери необхідно брати Грузію, де за короткий час вдалося повністю перезавантажити правоохоронну систему.
«В Грузії, так само як і в Україні, надзвичайно короткою була «лава запасних» - не було звідки брати кваліфіковані кадри. При цьому після звільнення в один день усіх працівників міліції, уряду Саакашвілі необхідно було упродовж місяця знайти й навчити людей. І грузини знайшли мудре рішення – повертати з-за кордону молодих людей, трудових мігрантів, які тисячами виїхали з Грузії у пошуках кращої долі-роботи і освіти. І найбільшим викликом для грузинської влади стало гарантування цим людям стабільної роботи, пристойної заробітної платні, соціального захисту», - сказав Кличко.

«Гадаю, що Україні варто йти таким же шляхом, брати до уваги досвід Грузії в цих питаннях. Треба гарантувати молодим українцям можливість будувати своє життя в Україні, тоді вони повертатимуться і працюватимуть на користь держави», - зазначив лідер «УДАРу».

Політик також відповів на питання про те, яким чином можна активізувати молодих людей в Україні. «Це завдання для кожного з нас. Молодь думає, що нічого не вирішує, але насправді недооцінює себе. Це наше завдання, завдання політиків нової формації - активізувати, розбудити людей. Зі мною особисто це сталося в 2004 році. Повірте, я не планував брати участь у політичних подіях того часу. Але в певний момент я відчув, що від мене, від моєї позиції теж щось залежить. І сьогодні я знаю – люди будуть більш активними, відповідальними, якщо усвідомлять свою значимість. І саме молоді політики мають переконати суспільство у тому, що кожен його представник може впливати на ситуацію в країні і може змінити власне життя», - вважає Віталій Кличко.  


Інф. klichko.org

 

Коментарі

 

Коментарі  

 
-3 #7 спостерігач 16.05.2012 19:33
Кличко не вдасться переманити ректорат ПР, комуністів та інших спрямованих виборців до себе перш за все з його популістською і неоднозначною позицією щодо організацій ОУН-УПА, певного статусу російської мови, а також повного ігнорування радянського періоду у житті українського народу, завдяки якому він і його сім’я отримали можливість скористатися всіма благами соціалістичного минулого.
Цитувати
 
 
+2 #6 KN 16.05.2012 19:33
Целиком и полностью согласна с Виталием, но не представляю, как практически возможно на Украине провести грузинские реформы. У нас при власти не Саакашвили!!! Ахметка с Яныком без крови не сдадутся!
Цитувати
 
 
-2 #5 Петро 16.05.2012 19:32
КЛИЧКО! ЧОМУ ТИ МОВЧАВ ПРО ЗРАДУ ТИМОШЕНКО?!
ТІЛКИ ОДИН ЮЩЕНКО СПАСАВ УКРАЇНУ І ПАРУ ПРИХИЛЬНИКІВ! ОСТАЛЬНІ ПРОДАЛИСЬ ЗА 15 МІЛЬЙОНІВ І ТИ ДУДИ ХИЛИШСЯ!
ПОЛІТИК МАЄ ГОВОРИТИ ПРАВДУ І НЕ ОБМАНЮВАТИ НАРОД!
Цитувати
 
 
+1 #4 Роман/ 16.05.2012 19:30
Все кандидаты идущие в парламен защищают интересы бизнеса - рекламные ролики,бигборды - не бесплатные.Откуда деньги у Кличко никому не секрет - заработаны честным и тяжелым трудом. Да боксер, нет навыков работать с людьми. Зато есть ЖЕЛАНИЕ! Это самое главное. Опозорить мировое имя он не сможет.Хватит ошибаться на новых лицах и старых засидевшихся политиках.Все зависит от нас.
Цитувати
 
 
-2 #3 Lennox Lewis 16.05.2012 19:28
Очнулся ?- но последствия видимо останутся -навсегда!
Цитувати
 
 
+3 #2 Аксакал 16.05.2012 19:15
"Стрекоза" - чего разжузжалась, малышка, лето ещё не наступило. Вот как минет лето и придет осень, придут холода , а потом холода. Вот тогда и посмотрим и послушаем как ты жужжишь. А серьезных дядей нельзя оскорблять,- здоровья не хватит!
Цитувати
 
 
-8 #1 Стрекоза 16.05.2012 19:06
Кличко, мало вы народу накаутировали, что теперь пытаетесь провоцировать народ и пытаетесь "поднимать их на бунт"."Козел вы майонезный", и правду говорят, что у вас все мозги повыбивали...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити